zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Audrey Hepburn

31. 12. 2006 – OSOBNOSTI.cz

Audrey Hepburn byla americká herečka belgického původu, jedna z nejznámějších tváří filmového plátna. Ačkoliv se narodila v Bruselu, své dětství strávila kvůli válce v mnoha zemích Evropy – Anglie, ...

zpět na Osobnost
1 | 2 | 3 | 4 starší

komentářů v diskuzi: 52

napsat komentář

Vladimír (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Audrey byla jedna z nejlepších hereček, které jsem viděl ve filmu. Její My fair Lady v jejím podání byla nenapodobitelně kouzelná. Od té doby jsem byl její fanda. Taky Snídaně u Tiffanyho bylo něco, co se nedá opakovat, včetně nádherné melodie. Tak milá, krásná.. bohužel odešla moc brzy.
18.5.2017
vlákno reagovat

jirkka osobnosti.cz

tinyurl.com/pn6d24x Z dlouhodobě již nežijících hvězd, je v této hitparádě nejpopulárnější. Dobře si vedou i Paul Newman, Cary Grant, John Wayne, Marilyn Monroe.
27.11.2015
vlákno reagovat

Vlastik (anonym)

Byla to hezká paní. Viděl jsem Prázdniny v Římě,Snídani u Tiffaniho. Za války v Belgii velmi mnoho strádali.
31.12.2016
vlákno reagovat

radka (anonym)

Největší ikona filmu - snídejtejako u Tiffanyho se stylovými náušnicemi s jejím vyobrazením!

http://lovemusic.cz/produkt/3782-trsatkove-nausnice-audrey-hepburn/
18.8.2014
vlákno reagovat

diwaswinka osobnosti.cz

Podle mne pani Hepburn byla nejlepsi herecka vsech dob. Za ni nestihala ani takova Elizabeth Taylor, a ani Ingrid Bergman. Pani hepburn mela podstatne vetsi talent.
6.12.2013
vlákno reagovat

t (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Před pár dny jsem se dívala na Prázdniny v Římě a dnes na My Fair Lady prostě úžasné nemám víc slov. Ještě by mohli dávat Snídani u Tiffanyho už jsem ten film docela dlouho neviděla je též úžasný jako tyto dva. *1* *4* *3* *1*
29.12.2012
vlákno reagovat

Diwa Swina (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Jak herecka zazarila ve velkem mnozstvi filmu, mne se libila v Snidane u Tiffanyho 1961 a Roman Holiday 1953. Byla to Velka Pani herecka, kam se hrabe nejaka Megan Fox na tuhle pani herecku. *1*
17.11.2012
vlákno reagovat

Krissty (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Nechápu, proč jsou v její filmografii Gilmorova děvčata...
26.10.2012
vlákno reagovat

Aný (anonym)

To samý jsem si řekla taky!:-D
27.7.2013
vlákno reagovat

mucq954 osobnosti.cz

10 souhlasí, 9 nesouhlasí

Je úžasná

Naprosto úžasná a krásná...a narodila se ve stejný den jako já :D
22.1.2011
vlákno reagovat

Katrin (anonym)

11 souhlasí, 12 nesouhlasí

Audrey

Mě se s ní hodně moc líbil film Snídaně u Tiffaniho , ten film byl tak úžasný a skvělý !! Moc se jim ten film povedl a Audrey tam hrála moc dobre byla úžasná!!:

*4*
11.1.2011
vlákno reagovat

karolína (anonym)

10 souhlasí, 14 nesouhlasí

Audrey

Mám její životopis je naprosto skvělí co musela chudinka za tý pitomí války zažívat.
27.12.2010
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.