Přejít na výpis diskuzí

Audrey Hepburn

OSOBNOST 31.12.2006 
54 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naprosto nejlepší herečka všech dob, jsem její fanoušek přes 2 roky a viděla jsem více než 20 filmů, přijde mi jako nejlepší herečka a zároveň velice hodná žena.❤❤❤

  • nejlepší herečka všech dob ... konkurovat jí mohla pravdepodobne Garbo aneb Gloria Swanson 

  • Audrey byla jedna z nejlepších hereček, které jsem viděl ve filmu. Její My fair Lady v jejím podání byla nenapodobitelně kouzelná. Od té doby jsem byl její fanda. Taky Snídaně u Tiffanyho bylo něco, co se nedá opakovat, včetně nádherné melodie. Tak milá, krásná.. bohužel odešla moc brzy.
  • http://tinyurl.com/pn6d24x Z dlouhodobě již nežijících hvězd, je v této hitparádě nejpopulárnější. Dobře si vedou i Paul Newman, Cary Grant, John Wayne, Marilyn Monroe.
    • Byla to hezká paní. Viděl jsem Prázdniny v Římě,Snídani u Tiffaniho. Za války v Belgii velmi mnoho strádali.
  • Největší ikona filmu - snídejtejako u Tiffanyho se stylovými náušnicemi s jejím vyobrazením!

    http://lovemusic.cz/produkt/3782-trsatkove-nausnice-audrey-hepburn/
  • Podle mne pani Hepburn byla nejlepsi herecka vsech dob. Za ni nestihala ani takova Elizabeth Taylor, a ani Ingrid Bergman. Pani hepburn mela podstatne vetsi talent.
  • Před pár dny jsem se dívala na Prázdniny v Římě a dnes na My Fair Lady prostě úžasné nemám víc slov. Ještě by mohli dávat Snídani u Tiffanyho už jsem ten film docela dlouho neviděla je též úžasný jako tyto dva. *1* *4* *3* *1*
  • Jak herecka zazarila ve velkem mnozstvi filmu, mne se libila v Snidane u Tiffanyho 1961 a Roman Holiday 1953. Byla to Velka Pani herecka, kam se hrabe nejaka Megan Fox na tuhle pani herecku. *1*
  • Nechápu, proč jsou v její filmografii Gilmorova děvčata...
    • To samý jsem si řekla taky!:-D
  • mucq954

    Je úžasná

    Naprosto úžasná a krásná...a narodila se ve stejný den jako já :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit