Přejít na výpis diskuzí

Badr Hari

OSOBNOST 12.1.2008 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jebaniny

    píšete píčoviny..prej že on nevyhraje hm..to jo..Badr to dotáhne hodně daleko je totiž talentovanej *5* a ne jak tady nákej pičus psal že nemá na Aertse nebo Schilta..jo až na to že je porazil *5* tak jako nevim co píšete za sračky že je to kretén atd..příště pište něco smysluplnějšího bude to tak lepší *3*
    prostě Badr v K-1 válí a bude nejlepší *3* *5*
  • hari da best

    Hari je proste best
    *5* *5*
    • Re: hari da best

      Ste se vsici posrali neee??? je to ten nejvetsi skurvenec na svete vetsiho picuse sem fakt newidel treba jak slapnul na bonjaskyho... vite proc ? protoze by jinak nevyhral a mel z nej respekt proto na nej slapnul je to sráč nic jiniho *16*
      • Re: Re: hari da best

        praveze mel nad bonjaskim prevahu, proto bylo divny, ze na nej slapal..spis byl nasranej, ze by mu nedal k.o. .. na body by ale jasne vyhral..pust si ten zapas a jestli tomu aspon trochu rozumis, tak to i uvidis..;)
      • Re: Re: hari da best

        Co to meleš za debiloviny :-D Zápas byl jasně pro Hariho, jen měl moc nerva kvůli finále z minulého roku, tak to přehnal...A Remy z toho udělal divadýlko...Jasné neměl po něm co šlapat, ale byl lepší.Remy věděl že jinak nevyhraje
      • Re: Re: hari da best

        Ty ses skurvenec! *10* Badr je dobrej aji kdyz prohrál s Remym a to se mohlo stat kazdymu ani nevim proc z toho dělaji všeci vědu,a prisel o ceny dit je to box!
        • vandas96

          Re: Re: Re: hari da best

          Badr Hari je sice jeden z nejlepších v K1 a musím říct,že mi je sympatickej,ale to co provedl je největší hnusárna...fair play mu nic neříká a neříkalo a říkat asi ani nikdy nebude *13*
          • Re: Re: Re: Re: hari da best

            Zkuste si někdy jít do ringu, dostat pár ran do ksichtu a nevynervit;) *13* *3* ...je to hodně těžký *16* ....badr je hodně krutej *16*
  • ttttttt

    badr je najlepsiiiiiiiiiii
  • nejlepší

    Badr Hari je nejlepší v K-1 *5*
    • Re: nejlepší

      Tak to ne Peťa Aerts je nejlepší, Badr má výbornou techniku, ale nemá kila proto nemůže vyhrávat s borcama jako Aerts, Le Banner nebo Schilt
      • Re: Re: nejlepší

        no ale on je rozhodně lepší než ti ostatní.... *5*
        • Re: Re: Re: nejlepší

          badr je týpek sice byla svinárna co udělal ale znám i větší zmrdy každopádně toho skurvenýho artesta porazil i toho semiho a to je hubenější no a co je prostě lepší a stejně nejlepší je tyger of d ring king spong
      • Re: Re: nejlepší

        drž hubu je to můj vzor debile!!!!!!!!! *16* má talent a dokázal toho víc než ty!!!
        • Re: Re: Re: nejlepší

          A můžeš mi říct, kde jsem napsal, že jsem toho dokázal víc než on, nějak jsem to v mým příspěvku nenašel kreténe. A mimochodem to co udělal Remimu to je pěkná sviňárna, v Bohnicích by určitě zapadnul.
        • Re: Re: Re: nejlepší

          Víc než on jo, ale ne víc než Aerts, Schilt nebo Jerome Le Banner... Na ty prostě nemá je oproti nim pořád moc hubenej. Stejnej problém má třeba i Feitosa ktrýho ale Badr porazil...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit