Přejít na výpis diskuzí

Bára Kubešová

OSOBNOST 10.12.2009 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechapu proc o ni takhle pisete, kdyby neumela zpivat tak proc by ji brali na konzervator. Bara ma krasny hlas. Poslouchejte sebe jak zpivate a pak sudte ostatni, je videt ze nemate zadny hudebni sluch.
  • heh 179cm :D to ani ve snu neměří :DDD kdyby šla do talentu, tak by ji ani nepustili na jeviště
  • Tancuje líp než vy všichni dohromady zajímalo by mě jak jste přišli na to že neumí tancovat????????????? hmhmmmmmmmmmmmmmmmmmm
    *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11*
  • A ty gorinko *3* nepiš to tolikrát juju *4*
  • Nemusíte se stydět prostě přiznejte, že zpívat neumíte a je to ne.
    A jak jsem někde četla ty komentáře př. you tube. Bára vystupuje dost často. a vy co jí tu nadáváte děte do pííčččiii a tam se zamkněte a nevilejzejte jinak... *16* Ajestli jí tu někdo píše, že umíte líp zpívat tak jste měly do tý soutěže jít taky ne bo že potplatila porotu tak jste jí měly taky potplatit je to tak těžký pochopit co?????????? *8* *8* *8* *8* *8* *8* *11* cau *16* vy závistivý prasata *12*
  • Totálně BEZ talentu !!!!!! *11*
  • Fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj , !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZPÍVAT NEUMÍŠ , TAK RADŠI ZALEZ TY P..O ! A UŽ NIKDY NEZPÍVEJ NA VEŘEJNOSTI , UDĚLEJ VŠEM TU LASKAVOST A FAKT NEZPÍVEJ !!!!! *16*
  • Hm , hm . Já teda nechci nikoho urážet , ale Bára zpívá falešně a nemá hezké zabarvení hlasu a moc talentu teda nemá ani na zpěv ani na tanec . *9*
  • jsi super *1*
    • Ty TEREZKO ! Ty kráv...o ! Proč by jsme jí závideli ? kdybych já měla takovej hlas tak se ani neopovážím mluvit , .
  • Barčo mam tě mocinky ráda anic si z nich nedělej jenom závidí ale u toho zpívání vydrž celí živod jednou budeš velká spěvačka to uvidíš ne ty už jsi velká spěvačka mam tě ráda jsi super *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit