Přejít na výpis diskuzí

Barbara Kautmanová

OSOBNOST 31.10.2007 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to vypočítavá krysa.. bez skurpulí,bet citu..jde ji jen o bohatství..využívá přátéle a všechny kolem sebe .....inteligentní:?tak tomu se musím zasmát...její mozek nedosahuje velikosti slepičího..a co se týče Červína.. obdivuji jej,že s ní vydržel 3 měsíce...
  • Barbara

    Je to nádherná žena je až neuvěřitelné jak se tak krásná žena mohla zaplést s takovým tucťákem jako Červín
    • Re: Barbara

      to teda.On je fakt hnusnej.Já jsem si strašně přála aby Barbara nevyhrála ona je fakt nádherná a on takový rypák a ještě kurevník umím si představit s kým asi spí.
      • *1* Nojůůů,rovný rovného si našel,viď *5*
  • bára

    má neuvěřitelné charizma
  • Catherine z Česka

    Barbara je velmi silná osobnost, která si už ledasco zažila a i když to nejspíš nebylo vždycky v dobrém, dokázala to překonat. Pro mě se stala symbolem krásy, inteligence a je to můj vzor. Připomíná mi Catherine a Sharon z B.I. dohromady, a rozhodně Báře přeju do života všechno nej :)
    S pozdravem
    Lola
    • Re: Catherine z Česka

      ahojky nemáš nějaké její fotky???KaTTTusa
    • Re: Catherine z Česka

      děkuju za pozitivní příspěvek-první a poslední,na který odpovídám.vše nej do života i Vám.Barbara
      • Re: Re: Catherine z Česka

        Báro ozvi se nám do třídy..8B na tebe čeká. *3* Rádi by jsme se s tebou zase viděli.Tak papaáá Karmen *4*
  • babulka

    veľmi jej /im/želám šťastie,aj keď so mala občas dojem,že jej v živote niekto veľmi ublížil,ale od začiatku mi bolo jasné,že nepotrebovala žiadnu súťaž,aby si našla muža-len slepí a málo inteligentní ľudia by mohli očakávať,že žena,ktorá určite pozná svoju hodnotu nedá najavo svoj názor,aj keby pri nej stál multimilionár.naozaj jej želám miminko-aby bola úplne šťastná,pretože je to "moje krev"
  • prosim...

    podle me se oni dva vzajemne doplnuji Barbara je clovek ketry vi co chce a jde si za tim a proto pusobi dojmem ze je chladna mrcha. Oni se k sobe hodi ne jednicku..a myslim ze je to inteligentni a krasna pani preju ji vsechno nejlepsi a prala bych si ji potkat na zivo...byl by to pro me zazitek...pro me je to pani s velkym P....je jedno co rikaji ostatni dulezite je to co si o ni mysli michal a co si myslim ja a i to co si mysli Barbara. *3*
  • mail

    Ahoj prosim vás existuje přimi mail na Barboru či telefon děkuji Tonda
    • Re: mail

      ahoj Tondo,
      a procpak na ni chces ty kontakty???
  • Vždyť tě nikdo nenutí....

    Vždyť tě nikdo nenutí, aby jsi ji bral/a jako osobnost..To je otázka o-b-l-i-b-y!!! *13*
    • Re: Vždyť tě nikdo nenutí....

      tak na půl *13*
      • Re: Re: Vždyť tě nikdo nenutí....

        údajně je modelka a herečka *1* to samé, jak vyvolení...uplně normální lidi..ostatně jako každý slavný... *13*
  • Barbara - osobnost?

    Proč je Barbara evidována jako osobnost, když ještě nic nedokázala! Vyhrála soutěž - no a? Pokud vyhrála šťastný a dlouhý život s Michalem Červínem,jakože to nikdo neví, jak jim to dopadne,... pak teprve poté ji jako osobnost s velkým Ó beru.
  • Nemusela vyhrát....

    Nevadí mi ale nemusela byhrát *4*
    • Re: Nemusela vyhrát....

      Což takhle napsat název toho jistě úžasného filmu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit