Přejít na výpis diskuzí

Barbora Kroužková

OSOBNOST 13.5.2008 
242 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Josef


    Paní Báro,

        patříte mezi nejlepší a nejvlídnější redaktory ČT. Nic si nedělejte tuposti a blbosti příznivců Konvičky

    držím vám palce a rád se na váís dívám..

  • Co tahle ZR*DA zase zavazá na čt?????Nechutná ženská až je TMA!!!!! *1* *12* *1*
    • bych chtel videt tebe ty troubo *1* nebo radeji nechtel... *16*
  • Dobrý den.Paní Barora Krožková je nejkrásnější a nejpříjemější moderátorka ze všech našich televizí.
  • Ostríhala bych ji opravdu na krátko , moc by ji to slušelo , podobně jako bývala ostříhaná D. Pecková.

    Kadeřnice Jana
    • Přesně tak -- měla by se dát ostříhat úplně nakrátko a střih co měla D. Pecková by pro ni byl nejoptimálnější


      David
    • Souhlasím moc by ji to slušelo . Pecková to má vzadu vystříhané a dlouhou ofinu a Barušce by to moc slušelo.
      Zdena
  • Jak jste se předvedla v diskuzi a jak neustále "skáčete" do řeči,je
    výsledek vaši naučené propagandy ,aby odpovídající neměl čas na odpověď.
    Každé náboženství je fanatizmus určité skupiny lidí,čemu chtějí věřit,
    ať si tomu věří kdo chce,ale ne vnucovat to druhým,jak to předvádíte vy.
  • Paní redaktorko,

    díval jsem se na záznam Vašeho rozhovoru s panem Konvičkou.Kde se ve Vás vzala ta jistota, že nás imigranti neohrožují, neznásilňují naše ženy, nekradou a vlastně nás obohacují?
    Pracuju pro německou firmu a znám i jiné názory než paní kancléřky a ARD.
    Mám v Hamburku teď svou dceru a mám o ní strach.Kdo Vám to nařídil, abyste takto mluvila, nebo, promiňte jste tak blbá sama od sebe a věříte té propagandě, kterou jste v příspěvku říkala?
    Pokud nařídil, chápu, čí chleba jíš, toho píseň zpívej.Myslel jsem si, že jste chytrá a vzdělaná žena, ale jste asi jen nástroj naší hloupé politiky.Fakt mne štve, že za tu hnusnou televizi, kterou navíc nesleduji,tedy ČT 1 ještě musím platit.
    Přeju pěkné obohacení tak pěti Syřany, či černoušky, někde v parku. Třeba Vám sex rozsvítí rozum.
  • To,co jste předváděla v rozhovoru s panem Konvičkou,bylo neuvěřitelně ubohé. Sakra,platím poplatky,ale ne takovým lidem jako jste vy! Zřejmě jste si myslela,že jste vyšetřovatelka na gestapu nebo co!!! Ubožačko!
    • Tak chtěla konkrétní údaje jména, počty. Na tom není nic špatného, ba naopak. Ale je pochopitelné, že ne každý host má hlavu na to aby si vše pamatoval. Jinak svým úsměvem velice příjemná moderátorka.
  • Takové jako Vy osubko měli na Silvestra odvézt do Kolína do Německa.Takové by si tam kluci vychutnali.Ale co bychom chtěli po zaměstnanci ČT.Jste vlastizrádce .
    • Ano souhlasím , v hydeparku s doc.Konvičkou ukázala svou tupost a neschopnost vyslechnout celou myšlenku.Zřejmě myšlenka byla hlubší než její shopnost přemýšlet.
  • Naprostá kráva, IQ houpací kůň. Bože, tohle platíme z našich daní. Tato paní snižuje úroveň televize i médií. Zřejmě z té fakulty FSV si o nějaké kvalitní žurnalistice můžeme nechat zdát. Přimlouvám se za to, aby se v televizi vyskytovali kvalitní a inteligentní novináři, když už si je platíme z veřejných financí. Tato paní k nim bohužel nepatří. S respektem, měla by dělat jinou práci.
  • Zdravim pani Barbaro,zajimalo by me když jste před delsim casem dělala rozhovor s docentem Konvickou,kde jste se ocividne vysmívala jeho nazorum co rikate ted na poslední kolinske udalosti?Skoda ze jste na toho silvestra tam nebyla,skoda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit