Přejít na výpis diskuzí

Barbora Šámalová

OSOBNOST 28.2.2009 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aj mne sa velmi páči to je najlepšia česká redaktorka v zahraničí. Je profesionálna a objektívna Prajem jej všetko najlepšie.
  • Barbora Šámalová, ta velmi sympatická reportérka, tak ta je momentálně v klidu rodinné pohody ve Finsku...moc a moc jí přeju pohodu a štěstí; A zdravím pana velvyslance. *3*
  • prosím, co ted delá barbora šámalová chybí nám dík
  • Chtěl by se zeptat, kam se ztratila paní Šámalová. Už ji není delší dobu vidět na obrazovce a v Moskvě je jiný redaktor. Honza_Z
  • Barborka

    úžasně zkrásněla teď co je v hořící Moskvě ( nenaznačuji souvislost :-D) a hodila se do hodně tmava ...
  • pozdrav

    Zahraniční zpravodajka Barbora Šámalová je mi též velmi sympatická a cením si jí v její profesionalitě a určitém charismatu srovnatelně s panem Tomášem Etzlerem, zpravodajem z Číny. *4*
    • Re: pozdrav

      charisma Tomáše Etzlera??? *15* to je ten blb,kterej když cokoliv hlásí tak to vyzní tak,že čína je nejhorší země na světě?jeho reportáže by se daly nazvat JEDOVATÁ SLINA Z ČÍNY
      • Asi tam takové vybírají. Teď je tam Šámalová. A je to stejná hrůza.
  • Nejlepší

    Barbora je krásná, příjemná inteligentní žena a rozhodně nejlepší ze zehraničních zpravodajů ČT. Ať je jí v přímém vstupu položena jakákoliv otázka vždy dokáže pohotově, přesně a nezaujatě bez přebretů odpovědět(což se o ostatních zahraničních zpravodajích říct nedá), čehož jsem si všiml už při jejích reportážích z Iráku. Podle mě je správné, že v Bruselu je právě ona. Pro mě je jednoznačná jednička...
    • Re: Nejlepší

      Naprosto s Vámi souhlasím. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit