Přejít na výpis diskuzí

Barbora Tomanová

OSOBNOST 15.7.2008 
159 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurvinkova
    *14* *14* *14* *14*
  • Ahoj Baru jsi muj vzor fotili jsme se na ptyrove vis jak si vyhrala s kohenem
    *14* *14* *4* *4* moje segra byla nedavno ve vasim obchode a fotila se s tebou vis *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Ano pamatuji se jinak moc děkuji
  • ahoj baru chtěla sem ti jenom dodatečně popřát k narozeninám ......................ať ti koně jdou *14* *3*
    • Také ti moc děkuji za gratulaci
  • Aho všichni,já vůbec nezávidím a nežárlím Barče že má koně,ale jenom ji fandím protože že to je takový muj vzor.Já mám taky koně Haflinga rodiče mi ho koupili k narozeninám:-)Já se nevitahuju,ale jen vám říkám že Bářiny koně jsou sice hodní ,ale možná jenom protože je Bára trénovala nebo někdo z jejích příbizných,a proto jsou na ni ty koně zvyklí.Můj kun když mi ho rodiče koupily tak mu bylo 8 a byl to takový divoch když jsme mu dali na hřbet westernové sedlo,ale pak když mi pomáhal můj trenér moje sestra atd,tak se znněj z Čoua stal talent na western a když si na něj sedne někdo jinej tak je zobivej vyhazuje kouše když je kolem něho někdo cizí,ale když na něj jezdíme já,sestra trn,tak poslouchá jako hodinky.To je právě to co se vám snažím říct že když si koupíte koně nebo když vám koupí někdo koně a když ho cvičíte jenom vy a vaše příbuzný tak si zvikne jenom na vás.....Nemyslíte si to taky lidi?
  • Ahoj Barčo jsi ta nejlepší jezdkyně.Máš užasné koně *4* Máš super videa a fotky,já taky jezdím na koni,ale jezdím western na svém koni *4* Ale i tak miluju anglii jako western *4*
    Jsi můj nejlepší vzor. *4*
  • Ahoj, moc tě obdivuju.
    Chtěla bych se na něco zeptat, jakou bezpečnostní vestu doporučuješ ?:)
  • Ahoj Barčo, jezdíš opravdu skvěle :) *1* ☺ *2* *15* *5* a ty jsi měla / máš hřebce nebo i kobylky ;) a ráda se dívám na tvoje videa ze závodu jak tam jsi na Kohenovi a na jiných koních opravdu mooooc Ti to sluší / slušelo :) *5* *1* Nikča
  • Ahoj Baro jsi muj velky vzor
    Ahoj linda
  • Ahoj Baru. Chci se tě zeptat mám svojí kobylku je mi deset a chci závodit jako ty. Jakou stáj nebo jc by jsi mi doporučila jezdím od mala ale jako na licenci to není a mohla bych licenci dělat na mojí kobylce která je Hucul třeba ve 13 letech a pak na ní závodit?
  • ahoj báro viděla jsem všechny tvoje videa mám hrozně ráda koně jezdim od 5 let ahoj linda *1* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit