Přejít na výpis diskuzí

Becky G

OSOBNOST 4.7.2013 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Víte že ona to neví co jí píšete ?
    • Trefný komentář :D *15* *1*
  • Já si myslim že si zasloužíš být s Austinem Mahonem jste hezký pár a já vám to přeji a hlavně mu nezlom srdce a but jaká jsi já vás mam ráda oba ale bez urážky víc Ustina ale od holky se to dá očekávat oba vás obdivuji a mějte se rádi někdy bych vás chtěla vidět vedle sebe nejsem bláznivá fanynka jako ostatní jsem normalní fanynka a ty co jsou blázni tak nevim proč ale já doopravdy taková nejsem a toho si moc moc cením a hlavně si cením že jste tady a že lidi vás mylují taková sice nebudu jako vy nebudu dokonalá jako vy ne taky si nebudu slavná ale to mi moc nevadí hlavně když budu dělat co chci dokázat jako vy sice neumim tak skvěle zpívat jako vy ale umim tancovat a to chci dokázat v mim životě a ještě jednou bzch vás chtěla vidět nebo kdybyste mi napsali to by bylo moc užasný *14* *14* *4* *4* *1*
  • jo píšete česky když ona mluví anglicky hahahahahaha smula
  • Ahoj si uzasna a krasna mam re rad :*
  • Všetko naj k narodkám
  • Je hrozně podobná Seleně Gomez. Opravdu to není její sestra?
    Podoba + stejné příjmení?
  • Fank you
  • Fank you
  • Ahojte *4* chcem sa spýtať Becky chodí ešte s Austinom Mahonem ? *1* *1* *1* ( Ďakujem za odpoveď ) *3* *1*
  • Si super ale nehodíš sa k Austinovi sorry ale inak vám to pristane *14* *14* *15* *15* *1* *2* *3* *3* *14* *14* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit