Přejít na výpis diskuzí

Bethany Hamilton

OSOBNOST 8.2.2013 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • surfing
    bethany ten tvůj film jsem viděla nejmín milionkrát a pořád se na něj koukám musela to být velká bolest jak ti žralok ukousl ruku brečela jsem u toho a držela palce *13* ale tys to ustála jsi báječná já ti přeju at se ti daří všechno s tvým rozkošným miminkem *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5*
  • surfing
    bethany všechno nejlepší ktvým narozeninám hodně štěstí zdravý lásky ale hlavně toho zdravý *1* *2* *15* *3* *14* *4*
  • bethany jsem tva fanenka mam te moc rada chtela bych byt jednou jako ty odvazna sebejista jsi mim vzorem *14* *15* *1* *4* *3* *2*
  • vždy je naděje,nikdy se nevzdávat.Jít si za svím snem, jsi živím dukazem pro všechny lidi na světě.Vše je možné,i když človek upadne je třeba znouvu stát ja jít dál........ *5* *14* *5* *14* *14* *14*
  • Mám ta veľmi rada Bethany. Obdivujem, že si sa aj napriek tomu, čo sa ti stalo dokázala vrátiť do mora a na surf. Ja by som to nedokázala. Videla som ten film a bolo to dosť desivé. Mala si len trinásť rokov. Ja mám toľko teraz a nedokážem si predstaviť, že by som už nemala jednu ruku. Si fakt bojovníčka. Niekedy by som ťa chcela vidieť naživo surfovať, ale pochybujem o tom , že sa mi to niekedy splní. Milujem ťa.
  • Mám tě moc ráda Bet. Jsi mým vzorem *3* :*
  • seš božanská a ohromná..
    *3* mám tě ráda
  • Všetko najlepšie :))
  • všechno nejlepší!! v surfařce jsi hustá protože je to natočený ze skutečný události a to se mi líbí
    • Ona ale v Surfařce nehrála ... ten film byl jen natočen podle jejího života ...
  • Happy bithday

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit