Přejít na výpis diskuzí

Bill Kaulitz

OSOBNOST 31.12.2006 
746 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tom je megaaaa sexy ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️



    Miluju ho ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  • Je tak krasny miluju Tokio Hotel je mi lito ze se zmenili i kdyz uz je to dlouho ale stejne jsou super Bill nejvic
  • A Bill mel v oblibe club Gold Fingers, kterej se nachazi taky v Praze.
  • Tak ty texty co ma, pro nikoho nepise, jen pro sebe a aby mu to zraly mlady, naivni holky. Ze by to psal pro nejakou holku, tak to by clovek musel byt hodne naivni a blazen, aby tomu veril. Ale kdyz mu to vychazi. Pa
  • Tak podle fotek, uz je Bill zcela v poradku. Je nekde na dovoleny. Ma blondatou lasku a falesnou image zalozenou na tom, ze se vydava za rebela a romantickou dusi ve svych novych tracich. Tak kdyz mu to vychazi, tak mu prejme hodne stesti. Ze by byl za neco vdecnej? Nezda se mi. Spis naopak. Klame. Ale to uz je stejne jedno. Tak pa a hodne stesti.
  • A jeste neco. Si namyslenej az to boli. Co si myslis? Ze ti kazda padne az k noham? Tak to se pletes. A co tvoje blondyny? Dobra spolecnost? To je muj posledni vzkaz. Ja uz bych te nechtela. Mas preci svoje blondyny a bordely. Ne? Preji ti do zivota vse nejlepsi. Pa
    • Presne tak, at si ty blondyny a kur--
      Strci do prde--. Kdo je na to zvedavej. Fakta jsou fakta. Pa
  • Tak doufam a verim Bille, ze uz jsi v poradku a ze mas uz pokoj od Davida a Toma Kaulitze. Doufam ze uz neberes drogy ( herak atd ) a zacinas pomalu, ale jiste, novy zivot. Mej se dobre. Carmila
  • Byl omyl uvest, ze Bill je Hospitalizovan ve Vynohradske Psychyatrii, zadna LDN. Brzy se uzdrav.
    • Je na psychyatrii neni na Ldn.
      • Ve Vinohradske nemocnici.
  • Mám rád skupinu "Tokio Hotel" a Billa. Snažil jsem se být jako on před 10-ti lety 2006 - 2007 jsem měl stejné vlasy stejně jsem se oblékal, ale myslím, že staré Tokio Hotel bylo lepší... *3* (Je to jen můj názor nikoliv Hate a nikomu můj názor nevnucuji.)
    • Souhlas já si taky myslim,že starý Tokiáci byli o něco lepší :D
  • Hodně síly, do prosince 2014.
    Už žádný smutek ani slzy.
    S každou bolestí je člověk silnější.
    Polibek a pusu.
    Hadí Oči *8* *3* *5* *1*
    • Hodně síly, do prosince 2015
      Jsi v pohodě?
      To se stává i těm nejlepším z nás.
      *8* *8* *8* *13* *3* *15* *2* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit