Přejít na výpis diskuzí

Billy Boyd

OSOBNOST 31.12.2006 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja ho asi miluju porat si poustim pan prstenu jak tam zpiva.... Ma uzasnej hlas on je celej uzasnej *14* *14* *14* :*:*
    • On je v pánu prstenu hrozně roztomilej :)
      a tkovej malej a prostě ťuťu :DDDD
      TAkže s tebou plně souhlasím
  • lenniesenka

    Billy

    Minulou neděli jsme měli možnost vidět Billyho ve filmu "Za jasného dne", který mimochodem není uvedený v jeho filmografii. Snímek vyhrál na filmovém festivalu Sundance v Utahu a získal cenu BAFTA. *1*
  • Vše nej!!!

    Všechno nejlepší Billy!!!!!!!!!
  • anyseq

    ......

    je úplně super *14*
  • gabulisek1

    Billýk

    Billýk je úžasná osobnost. je milý a sladký:) takových je bohužel málo:( *9* *4*
  • parket..a

    Billy

    Krásnej....
  • dArINa

    je to ten nejrajcovnější a nejskvělejší chlápek na týhle prťavý planetce.Já ho žeru, má sexy zadek a je to prostě chlap jak má bejt.Škoda že bydlí tak daleko. XD *5* *14* *1*
  • Billýýýýýýýýýsek

    To je chlápek, pro kterýho bych se zabila. Je úžasnej a já ho miluju. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *8* *14*
  • No, sympatickej chlapík

    Billy je fakt sympatickej chlapík, není to sice nějakej sex symbol, ale má rozkošnej úsměv. Těšila jsem se na letošní Zlínský festival, pač sem měl přijet, nakonec ale nepřijel, a ani jeho filmový parťák Andy Serkis... *14* *16*
    • lenniesenka

      Re: No, sympatickej chlapík

      Mohl by letos přijet!! Zlín mám za humny a v r. 2008, kdy měl dojet bych si vyčítala, že jsem tam nebyla pač jsem o tom nevěděla, že nás navštíví tak úžasný herec jako je Billy *9* *1*
  • Billýk

    Billýk je prostě ten nej,nej,nej chlap na světě.Je hrozně roztomileja když se usměje, no prostě padám. *14* *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit