Přejít na výpis diskuzí

Bindi Irwin

OSOBNOST 28.9.2008 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bindi je naprosto úžasná po všech stránkách <3 Chandler je šťastlivec :-)
  • Bindi, if you read that sometimes I just want to say that I'm a girl from Czech, but I heart Australian and will remain so during the two years of flying to Australia and I would like to work in your zoo. Help me, I do not want to live here anymore. My number phone is +420 603 226 529 please call me only bindi!!!!!!*13* *13* *13*
  • Ahoj steve byl,bude a vždy byl mezi námi.Jsem ráda že Bindi pokračuje v jeho práci.Má knihu co napsala Terri a píše v ní,že když zemře něčí vzor tak to neznamená že musí umří i ten člověk.Rodina Irwinová pro mě bude vždy mým vzorem a to hlavně Bindi.
  • Dobrý den,jmenuji se Josef Bitala,jsem z Mohelnice,mě taky něco nakreslil,utíkám jako zajíc před myslivcem,bojuji s tím 7 let,jako někdo od Vás,sledoval jsem Vaši show a krokodýl je moc nebezpečné zvíře,moderátor vždycky stojí LIVE v Sydney u obloukového mostu a já u televizního přijímače...někdy stačí natáhnout ruku...něco říct,hodně štěstí Vaší rodině.Josef Bitala,ČR
  • nazdar všichni já mám moc rád bindi irwin hlavně že je hodně podobná na svého otce Steva Irwina má ráda zvířata mám rád filmy vekterych hrala jako treba zachraňte willyho 4 útěk z pirátské zátoky já mám taky rád zvířata a zachranuju zvírata. Bindi je skvěla holka
  • karinkas

    karinka S

    Zdarvím všechny ,tak já jsem taky fanouškem Bindi má ji moc ráda protože je jako její otec Stev ,je moc šikovná ukecaná a ma ráda zvířata jako její rodiče moc ji fandím a držím palečky at je pořád taková papapa *1* *1* *1*
  • iveta173

    pro Bindy a jeji fanoušky!!

    Ahoj všem co se tady přihlasi do fanklubu Bindy Irwin,je to moc šikovna holka cela po tatovi!moc ji fandim je jako steve! *14* No moc mam rada celou jeji rodinku a všem fandim at dale pokračuji a zachranuji zviřata jako steve!§ *4* Přidala jsem tady par foteček,ktere čekaji na schvaleni a par videoklipu tak doufam že se vám to bude libit mějte se fajn a pokud chcete mužete mi napsat papa *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit