Přejít na výpis diskuzí

Blanka Matragi

OSOBNOST 31.12.2006 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blanka Matragi je skvělá ve svém oboru, ale Česko je tak zaostalé, že si toho nevšímá. Ty jsi dokonalý příklad *3*
    • To jsem reagovala na Romanu, ale nějak se mi to nepovedlo...
  • zaslouzi si respekt a uznani,je vsestrane nadana a ambiciozni.libi se mi ze do satu vklada i klasicke umeni coz je dnes ve svete raritou a malo lidi ji dokaze opravdu ocenit a hlavne si dovolit-dnes si lide radsi nakoupi tunu radoby trenodvych hader misto jednech.dvou kvalitnich satu.

    co se tyce placeni zamestnancu-ve svete bezne ze se v branzi zacatecnikum neplati i vubec nic,a uz jento,byt soucasti jejiho tymu je jedinecna sance jak se neco naucit,a ziskat reference.
  • Paní Matragi, by byla možná skvělá sklářka a je dobrá návrhářka pro arabský svět, ale pro evropský vkus je nepřijatelná, kýčovitá, přeplácaná ... a měla by se brzdit, co se týče botoxu, vypadá strašně ...
  • My s kamarádkou ve škole děláme o paní blance matragi něco jako referát.... vybrali jsme si ji proto že navrhuje šaty... vidělaj jsem o ní dokument v televizi... JE FAKT DOBRÁ...
    *3*
  • Vážená paní Madragi je smutné a nadůstojné,že některým spolupracovníkům platíte mzdu 20% minimální mzdy v ĆR.Zřejmě jste na to zvyklá z arabského prostoru.
  • Blanka je můj vzor...
    je skvělá *3*
  • narozeniny

    Milá Blanko
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • moc si jí vážím

    Paní Blanka je velmi talentovaná žena, která má nádherné šaty, ale i sklo a sochy.Moc si vážím toho, že máme v České republice takovouto ženu, která někdy něčeho dosáhla a má tak velký talent. Navrhovat šaty mě také velice baví a také bych jednou chtěla být módní návrhářkou. Paní Blanka je můj velký vzor, co se týče navrhování šatů. Natka
  • terkatolarova

    Dokonalá

    Je naprosto ůžasná !! koukala Jsem na Miss a tam byli její šaty . *14* taková nádhera !! říkala jsem si že to můsí být pro ty modelky pocta je mít na sobě .. moc jí fandím !! *14* je úžesná . má obrovitánský talent !! a kdo jí pomlouvá z toho čiší jen a jen čistá závist .. *14* *14* *14* *3*
  • gg

    Blanka tak se já jmenuju

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit