Přejít na výpis diskuzí

Blanka Vlašičová

OSOBNOST 7.10.2007 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • evcamrazik

    Trenér

    Ahoj všichni! Nevíte náhodou někdo kdo je trenérem Blanky?
    • Re: Trenér

      Tak to nevím,ale klidně bych tu funkci vzal.Bych s ní trénoval tak,že by z toho týden nechodila*5**1*
  • Blanka

    Já si myslím že Blanka je nejvíc sexy atletka součastnosti *15*
    • Re: Blanka

      Jo,mně hlavně imponuje ta její výška.193 cm,to je o 3 cm vyšší než jsem já.
  • tofli

    ...

    Blanka Vlašič je odvážná, a velmi dobrá, snad někdy pokoří těch 210 cm, věřím ji. *4*
    • evcamrazik

      Re: ...

      Jo, určitě těch 210cm dá. Možná že i víc *4*
  • _t_e_r_u_s_k_a_

    :-*

    Nejlepší ona _ vzor můj _ chci to dotáhnout tam kam ona _ je nejlepší _ miluju ji
  • Peking

    Děsná škoda ..... celej závod skákal nejlíp a rozhodne ten poslední skok *16* *16* . Ta belgičanka na zlatej lize neskočí ani 2m a v pekongu se najednou rozjede si to taky mohla nechat na jindy . Blanka by si to zasloužila prostě VÍc . *1*
  • verka.belikova

    Peking 2008

    Je to velká škoda, že Blanka nevyhrála *16* měla daleko lepší zápis než ta Belgičanka. Držela jsem ji palce, ale snad příště vyhraje, protože je prostě nejlepší *1*
  • lintushka92

    rekord?

    Myslíte, že Blanka na letošní olympiádě dá těch 210 cm? Já jí věřim *1*
    • Re: rekord?

      Určitě kdy jindy by to mělo vyjít. Blanka je prostě nejlepšíííííííí. *1*
      • lintushka92

        Re: Re: rekord?

        strašná škoda.... Víc než rok jen vyhrává a vyhrává a teď todle, je to na pytel. *9*
  • CHYBA!!!

    Na tété fotce není chorvatka Blanka Vlašičová, ale česká tyčkařka Katka Badurová, takže chybu prosím opravte ;)
    • Re: CHYBA!!!

      Já bych to ráda opravila, jenže tu fotodrafii mění administrátor, takže banán..
      • Re: Re: CHYBA!!!

        Jj vim o tom ale naštěstí je to už v cajku:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit