Přejít na výpis diskuzí

Boris Rösner

OSOBNOST 31.12.2006 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zvláštní shody v osudu

    4. září 2009 odvysílala ČT2 medailon p. Rosnera, kde mj. vyprávěl o svých předcích a aniž by tomu přikládal osudovst, mj. řekl dvě věci. že jeho maminka zemřela už ve 53 letech a že jeho prababička měla při ztrátě svého teprve 55 let starého manžela
    Sixta Rosnera říci: "Žádný Rosner se nesmí dožít více let, než jen pětapadesáti." Boris Rosner *1951, +2006 ...
  • a nemáte

    tu jeho dabingové role uvedeny-např.:Hop v seriálu Včelka Mája
  • Boris byl můj miláček

    Měla jsem pana Borise Rösnera moc ráda. Sleduji všechny pořady a filmy a seriály ve kterých učinkoval. Věřím že je tady pořád s námi a má radost že ho mají lidi rádi a vzpomínají na něj. Posílám mu do hereckého nebe, velkou pusinku
    *14* *3*
  • Boris

    Tento člověk dokázal s takovou bravůrou vyjádřit vše to co mi bylo svaté, proto vždy když připijím na divadlo, chtěl bych myslet na něho. Byl to člověk, který v jiných dokázal vzbudit chuť k životu a chuť prát se sním. Myslím, že na prknech co má nahoře musí brečet blahem.
  • Jeden z největších a podle mně nejlepších českých herců. Že odešel, je velká rána pro české divadlo a pro film... *9*
  • Vzpomínka

    Myslím, že se nepletu. Je to už dlouho, co jsem viděla úžasné představení "Těžká Barbora" v divadle ABC, kde pan Boris Rösner exceloval spolu s panem Martinem Stropnickým. Bylo pro mne tenkrát milým překvapením, že hru Voskovce a Wericha, sehráli tito herci tak báječně. Nevím, proč na to nihkdo nevzpomíná. Že bych se spletla? I pokud je to omyl vzpomínámna pana Rösnera jako na vynikajícího herce.
    • Re: Vzpomínka

      nespletla jste se, predstaveni jsem videla asi 5x, bylo to uplne maximalni,
  • Kondolence

    Je mi moc líto, že odešel, čest jeho památce
  • Pan herec

    Přeji brzký návrat před nás diváky.
  • Znamení

    Boris je vodnář jako já. Sláva vodnářům.
  • Skvělý herec

    Pan Rosner byl vynikající herec,člověk,bavič!Jeho umění jsem obdivoval,svoji roli zahrál s velikým odhodláním,uměl se velmi dobře vžít do role,kterou obdržel!!Jeho schopnost pobavit publikum byla ohromující!Tento herec si zaslouží veliké poděkování!!!Je mi moc líto,že Pan Rosner není mezi námi!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit