Přejít na výpis diskuzí

Brandon Routh

OSOBNOST 31.12.2006 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky hraje postavu Raye Palmera v seriálu Arrow *3*
  • Chuck

    Hraje také v třetí řadě seriálu Chuck postavu jménem Daniel Shaw (pěkný parchant ale :D)
    • Re: Chuck

      Daniel Shaw *5* *5*
    • Re: Chuck

      to máš pravdu
  • daja31

    Jéééé

    Je krásnej a sexy *14* Neměl v supermanovi modrý oči?TAdy je má hnědý,víc mu slušej ty modrý,škoda že natočil tak málo filmů *9*
  • WOW

    Teda kus chlapa.....Teda vubec jsem se na supermana nechtela divat ale jak jsem ho videla....tak jsem byla uplne hotova......Je uplne k sezranííííí......ze jo? *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: WOW

      Dala jsem si na plochu tu nejvíc sexy fotku Brandona, kterou jsem na netu našla, fakt se přírodě povedl .... *15*
    • Re: WOW

      Dievcata mate pravdu, dlho som tak pekneho chlapa nevidela, napriek tomu, ze ho urcite zaradia medzi cukriky..tym myslim sladkych chlapcov z reklam..kazdopadne by stal za hriech!!!!
    • ivra

      Re: WOW

      JJj!!!!!!!!! *14* *14* *14*
  • ivra

    Superman v TV!!!

    Pro všechny fandy filmu Superman se vrací!: BUDE V SOBOTU 28.2. VE 20:00 NA TV PRIMA, TAK SE NEZAPOMEŇTE KOUKAT!!!
  • brandon

    super krásnej sexy chlap *14*
  • SUPERMAN!!!!!

    Je úplně úžasnej, dokonalej a jen počkej Koki, až film bude odvysílanej v televizi, to tady bude příspěvků, že je nestačíš spočítat a neboj se, jen těch dobrejch. *14* *14* *14*
  • Most beautiful

    Je úplně dokonalej.Nejhezčí chlap na světě.Mňam!!!!! *14*
  • nejkrasnejsi klucina pod slunickem *14*
    • Re:

      no to jo.....vubec sem nikdo nepise
      takze ho moc lidi nemiluje *13* *13* *13* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit