Přejít na výpis diskuzí

Brendon Urie

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • krásne
  • Blurryface
    Chcípám z vás vlhkých třínáctek které by jste nejraději Brendona oprcaly, ale kdyby jste ho viděli v reálu tak by jste se schovaly, nic o Beebom nevíte, je to bisexuál, velké děcko a taky jeden velký meme.. hlavně jeho čelo xD
    • underscoreemma
      "xD"
    • Hele, možná jsem vlhká třináctka, ale aspoň nepíšu jak desetiletý děcko.
  • Tbh
    Brendon je bisexouš
    A nehadejte se
    Kámoška je jeden z nejlepších P!ATD znalců
  • a že má frajerku a nechodíl s Ryanom hoci by si to veľa fans prialo ale myslím že e len hetero a verte mi emo nebol ani gay ;) a myslím že bi tak isto už nie je :( :/
    • Brendon je bisexual
  • Svinstvo lebo sa mi nedá pozrieť celý životopis ale ehm trochu bulvárne je to popísané sa mi zdá ale ok,
    Brenny je najlepší <3 *14*
    • Jeho prezdivka neni Brenny
      Jeho přezdívka je BEEBO
  • domisek9

    Ňuňuu <3

    Je úplně k sežrání! *14* Áááááá! <3 A má sexy hlas, a očička, a pusinu *14* Ňuňuuu *4*
  • sharkamellita

    happy-b-day

    všee neeeej *14* *14* *14* *14* *3* *3*
  • BISEX

    neni gay ale BISEXUAL vseci emo-boys suu bisexuali................ pre tie baby co nevedia co je too bisexual je to clovek ktory je na obe pohlavia.Vobec ma to netrapi pretoze pre jeden casak dal vyjadrenie k tejto fotke a povedal ze sa bozkava s kazdym koho ma mooooc rad.Bodaj by mal moooooooc rad mna *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • ginyyyy

      Re: BISEX

      souhlasím s Tebou!!! většina lidí tady si nejspíš myslí že být bi je to samé jako homo ae není!!! rozdíl mezi bi a homo je že homo je jenom na stejné pohlaví ale bi znamená že je na OBĚ pohlaví!!! ae myslím že je celkem zbytečný sem psát vysvětlení protože to jediný co můžu čekat je že mě nařknete že já sama sem bi a přitom to není pravda... dělejte si co chcete.. já o sobě vím pravdu a to mi stačí!!!
    • thynushek.xd

      Re: BISEX

      za 1. vseci emo boys nejsou bisexualove chodila sem s klukem kterej byl hetero a mam kamose kterej je taky hetero tak nevim co tady resis pritom tomu nerozumis ty a ne ostatni
    • Re: BISEX

      *3* Až na to že Bden není EMO...Oni sami říkají že nejsou EMO... *3* Proč všichni říkají že jsou EMO když nejsou??
    • Re: BISEX

      Božééé..holky šak to neřešte ne?On je stopro heterouš ptž jak jste si mohly všimnout tak od vydání nového CD se chová jinak a s Ryanem na podiu moc neblbne..Je to furt stejnej trhlík,ale Gay ani Bi neni...Fotky s Audrey stačej+to,že popírá,že je emo taky! *13* *15*
      • Blurryface
        B i s e x u a l
      • Je bisexual
  • bdenek

    nóó, to ho taky žerůůů *4*
  • :-*

    Úpě nejvíííííc krásňoučkej *14* *14* *14* *14* *14* hned bych brala *4* *14* *14* *14*
    • Blurryface
      But he would rather suck a dick
      he said it himself

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit