Přejít na výpis diskuzí

Brooke Shields

OSOBNOST 31.12.2006 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hodně štěstí k narozkám : )
  • Sárinko kde bydlíš že bych přijel za tebou se podívat že jsi malá to se mi líbí a já mám 167 a určitě spolu budeme chodit když se seznámíme
  • je

    strasne vysoka 183 maxi zena :D
    • No ty tomu tak rozumíš. Od 180 cm to právě začíná být super. A ještě když jsou k tomu ultradlouhý nožky, tak to je teprve paráda *3*
    • jakapa maxi zena (kdyby mela aspon 195 tak nerikam), ja bych chtěla mit aspon 180 cm, abych nebyla takovej trpaslík! mam 164 a prijdu si strasne mala... chci byt jako ona vysoke holky letej =) *7*
  • majka096

    Brooke...

    Brooke se mi moc líbí ve filmu Modrá Laguna! A hrála i v seriálu Hannah Montana, mámu Hanny! *15*
  • hezká

    moc hezká
  • tak...

    Tatum O Nealová...
    ..(kamarádka nebo co),Michaela Jacksona je bývalá manželka tenisty Johna McEnroe a aby toho nebylo málo bývalá snoubenka Jacksona Brooke Shields je bývalou manželkou dalšího tenisty Andrea Agassiho ! *15*
    • toniajakojo

      Re: tak...

      v šoubyznysu platí,že se všichni sejdou v jedné posteli !!! A taky se to platí a pak za to zaplatí ! *14*
  • Krásné narozeniny

    Krásné narozeniny, Brooke. všechno nejlepší, zdraví, štěstí, lásku a žádného odešivšího přítele jako byl MJ
  • your-darling

    ..

    Všechno nejlepší... *4* *4* *4* *4* *4*
  • zuzanka666

    Narozeniny

    Všechno nejlepší Brook k narozkám *1*
  • she and MJ

    is it true? → Michael ji několikrát žádal o ruku a chtěl s ní adoptovat dítě.
    • zuzanka666

      Re: she and MJ

      Michael jí dal prstýnek z kamarádství a media to nafoukla a udělala z nich snoubence.Brook sama řekla že měli mimořádný vztah a taky je spojovalo děctví v showbiznysu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit