Přejít na výpis diskuzí

Bruno Pelletier

OSOBNOST 29.5.2007 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je úžasný, krásný a charismatický. Zpěv je bezkonkurenční. *12*
  • bruno

    jednoznacne je to jeden z najlepsich spevakov, akych som kedy pocula. ma hlas ako anjel!!! a o vyzore ani nehovorim *3*
    • Re: bruno

      Mila Katika, nevim, kdy jsi videla Bruna naposled, ale mozna bys byla prekvapena. Je to teda velmi disciplinovany clovek a velice inteligentni. Ale uz je sedivy, s mnoha vraskami a stale velmi maly *3* Uz mohu rici, ze je to muj znamy a pritel a naposledy jsem jej videla v patek.Prala bych ti se s nim setkat. ale ma rad, kdyz lidi mluvi francouzsky- no, spis quebecoise, tak studuj *5*
      • teysek

        Re: Re: bruno

        Je crois que tu a voulu dire : "québécois"... *5*
  • Salur

    Hej Bruno má nádherný hlas, žeru ho, proč musí být kanaďan?? Kdybych sehnala nějaký mail či co tak mu napíšu ať udělá koncert v ČR že tu vydělá majlant *15* *15* *15*
  • Bruno

    *5* Je to prostě boreček!!! *3*
    • Re: Bruno

      Jooooooooo je nejlepší a já ho zbožnuju!!!! *14* *14* *4*
  • ale zpívat umí

    ale zpívá tak, že všechny strčí do kapsy... koukněte na youtube a Notre Dame de Paris!
  • Arogantni idiot

    Presne tak vypada *9*
    • Re: Arogantni idiot

      Tvůj příspěvek,který je sice 2 roky starý ,odpovídá Tvému nicku.Ten člověk umí a to fakt moc a nechápu tento Tvůj komentář...možná jen pouze proto,že jsi zakomplexovaný idiot (ne arogantní)!!! Přeju hodně štěstí ve Tvém souzení dalších skvělých osobností,blbe.Dlouho mě nikdo tak nenaštval :o))
  • Bruno

    Bruno není herec ale zpěvák!Hraje jen v muzikálech ale to bych za herectví příliš nepovažovala! *16*
    • Re: Bruno

      Myslíš?Já sem ho teda viděl jenom v Notre Damme de Paris,ale tam mi přišel dobrej....neni herectví jako herectví.Já studuju muzikálové herectví a myslím,že v činohře by asi neobstál, ale v muzikálu jde podle mě hlavně o splynutí s hudbou a o interpretování emoce a pocitu z hudby a z textu,a to se u něj například u "Lune" projevuje myslím docela dost.Hlavně se velice dobře pohybuje,což je pro muzikál velmi důležitý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit