Přejít na výpis diskuzí

Bryce Dallas Howard

OSOBNOST 31.12.2006 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bryce Dallas Howard Byla skvela ve Vesnici a Dama ve Vode. Je to perfektni samicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, miluju ji a preji jen to nejlepsi *14* *14* *14* *1* *1* *1*
  • kakis9989

    Vesnice

    Ve Vesnici hrála opravdu skvěle *4*
  • your-darling

    ...

    všechno nejlepší..:-)
  • jonaska123

    Victorie

    Skvělá herečka.Nejvíc se mi líbí ve Zatmění. *3* *3* *3*
  • anyseq

    Bryce

    Podle mě je teda skvělá. Je převědčivá např.: Vesnice, Žena ve vodě. A je mi jedno komu jakou roli vzala *4*
  • Rachele je podle me lepsi Victorie

    No podle me je Rachelle lepsi Victorii nez Brice.Sorry ale Rachelle je mi vic sympaticka!
    • your-darling

      Re: Rachele je podle me lepsi Victorie

      taky sem si to ze začátku myslela,ale pak když sem viděla Eclipse...nwm..Rachelle je sympatická,ale upírku s touhou po zabíjení zahrála Bryce rozhodně líp... *7*
  • alimak97

    . .

    Rachel byla jako Viktorie dobrá i se mi v ksichtu na ní víc hodila, tahle je na Viktorii stará a hnusná.. tahle je na první pohled potvora
    • alimak97

      Re: . .

      mno možná není starší než Rachelle ae vypadá tak na 35 mno nwm
  • pawlinkalice

    CHUDAK RACHELLE!!

    Hej jako ja tu bryce nemam rada ! chudak rachelle ona se pro tu roli tak hodila ....pry ze ji to nabidli uz driv ale ona to odmitla . prej ze je to mala role a ze se stmivani neproslavi a ted kdyz videla jaky ma twilight uspech tak se ji najednou ta role libi ....no teda je to pekna mrcha!!!!!!!!!!!
  • Co?

    Už teď si ji v roli Viktorie nedovedu představit. Mno tak jsem zvědavá... *3*
  • ladyannecullen

    Vrrrrrrrrr

    V Zatmění(3.díl Stmívání) bude hrát Victorii místo Ragelle, už teď jí kvůli tomu nemám ráda!
    • narzis

      Re: Vrrrrrrrrr

      jo no sohlasim, a ze prej s ni chodi Rob?
      • Re: Re: Vrrrrrrrrr

        no to nevím, vždyť je vdaná... *7*
      • jenah

        Re: Re: Vrrrrrrrrr

        mno holky...rob chodí s Camille..zřejmě...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit