zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Carey Hart

31. 12. 2006 – OSOBNOSTI.cz

Je známý pro své šokující back flipy které dělá na svém motocyklu. Carey Hart je jeden ze světových elektrizujících motocrossových jezdců, který je ochotný zpřelámat si všechny kosti v těle jen aby ...

zpět na Osobnost
1

komentářů v diskuzi: 8

napsat komentář

vladka182 osobnosti.cz

20 souhlasí, 21 nesouhlasí

...

všetko najlepšie fešák!!!! *14*
17.7.2009
vlákno reagovat

miritko (anonym)

64 souhlasí, 65 nesouhlasí

Drsňák!!!

I like you Carey!!!! *3*
20.2.2008
vlákno reagovat

AleciaMoore (anonym)

76 souhlasí, 82 nesouhlasí

Borec

Kdo je největší borec motocrossu ?:D:D Carey:D:D *3* *3* teď vážně >je to fakt super chlap ....má skvělou, nejúžasnější ženu a ať si zlomí co si zlomí furt to bude ten nejlepší motocrossař..nikdo před nim neskočil backflip...i když teďka toe upe normál..před rokem 2000 to nikdo neudělal...jeho výborné triky typu Hart attack..Double Hart attack ...prostě všechno Hart + je od výborného Careyho ... *3* *14* *5* výbornej cápek...doufám, že jeho show uvidim někdy naživo
3.12.2007
vlákno reagovat

Lenka (anonym)

141 souhlasí, 125 nesouhlasí

Jéééé

Ja ho taky miluju ale hlavně i naši P!nk prostě mám ráda oba dva *4* *14* néže mi ho někdo přeberete *13* *1*
3.5.2007
vlákno reagovat

Styx (anonym)

110 souhlasí, 95 nesouhlasí

Cross

Mě se Carey začal líbit po odvísílání reportáže,kde skočil poprví backflip,jinak jsem o něm nikdy předtím neslyšela... *7* *1* Jasně znala jsem ho z fotek kde byl společně s Pink,ale tehdy mě nenapadlo že je to TEN Carey Hart!!! *14* Je to prostě krásnej chlap a suprovej motocrossař!!! *14* *14* Tak teda A ŽIJE CAREY HART!!!!! *1* *3* *14*
11.2.2007
vlákno reagovat

Zia (anonym)

105 souhlasí, 102 nesouhlasí

Carey je sladkej *14* Já ho úpe žeru *14* a P!nk je taky boží! *4*
31.12.2006
vlákno reagovat

P!nk (anonym)

103 souhlasí, 99 nesouhlasí

Carey je nejlepšíííííííí *14*
30.12.2006
vlákno reagovat

Zia (anonym)

124 souhlasí, 116 nesouhlasí

Je sexy

Tak Carey mi fakt učaroval,nepřipadá mi sice nějak moc kjásnej,ale newim proč,prostě z něj něco cítím a docela ho tý mojí milovaný P!nk zavidím *14*
10.1.2007
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.