Přejít na výpis diskuzí

Carey Hart

OSOBNOST 31.12.2006 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vladka182

    ...

    všetko najlepšie fešák!!!! *14*
  • Drsňák!!!

    I like you Carey!!!! *3*
  • Borec

    Kdo je největší borec motocrossu ?:D:D Carey:D:D *3* *3* teď vážně >je to fakt super chlap ....má skvělou, nejúžasnější ženu a ať si zlomí co si zlomí furt to bude ten nejlepší motocrossař..nikdo před nim neskočil backflip...i když teďka toe upe normál..před rokem 2000 to nikdo neudělal...jeho výborné triky typu Hart attack..Double Hart attack ...prostě všechno Hart + je od výborného Careyho ... *3* *14* *5* výbornej cápek...doufám, že jeho show uvidim někdy naživo
  • Jéééé

    Ja ho taky miluju ale hlavně i naši P!nk prostě mám ráda oba dva *4* *14* néže mi ho někdo přeberete *13* *1*
  • Cross

    Mě se Carey začal líbit po odvísílání reportáže,kde skočil poprví backflip,jinak jsem o něm nikdy předtím neslyšela... *7* *1* Jasně znala jsem ho z fotek kde byl společně s Pink,ale tehdy mě nenapadlo že je to TEN Carey Hart!!! *14* Je to prostě krásnej chlap a suprovej motocrossař!!! *14* *14* Tak teda A ŽIJE CAREY HART!!!!! *1* *3* *14*
  • Carey je sladkej *14* Já ho úpe žeru *14* a P!nk je taky boží! *4*
  • Carey je nejlepšíííííííí *14*
  • Je sexy

    Tak Carey mi fakt učaroval,nepřipadá mi sice nějak moc kjásnej,ale newim proč,prostě z něj něco cítím a docela ho tý mojí milovaný P!nk zavidím *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit