Přejít na výpis diskuzí

Chayanne

OSOBNOST 31.12.2006 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdravím,nevíte tu někdo,v kolikátém díle v Sexu ve městě Chayanne hrál?
    Zatím jsem seriál nesledovala,ale ráda bych se podívala na epizodu s ním :-)
    Moc moc děkuji
  • já bych zase ráda česky miniserii Gabriel amor inmortal,překládání italských titulků z videí Youtube sice trochu napomůže,ale celkově to ruší a no prostě to není ono, i když zase slyšet Chayannův úžasný hlas i jinak než zpívat, taky není k zahození.
  • Koncerty

    Ahoj! Na našem webu jsem aktualizovala seznam připravovaných koncertů. Jukněte na www.chayanne-fanclub.cz
  • Nové album

    Chayanne chystá na začátek příštího roku nové album. Nahravání už probíhá. Máme se, na co těšit. *14*
    • Re: Nové album

      Album je naprosto super a koncert byl ještě lepší.
    • Re: Nové album

      Nevíte někdo, jestli se dá někde sehnat film od Chayanna Vášnivý tanec ( Dance With Me). Díky za info. *3*
      • Re: Re: Nové album

        Ahoj, problematicky, ale dá se sehnat. Písni mi na Kris@chayanne-fanclub.cz a domluvime se.
  • gabymo

    chayanne

    Gabriel Amor Inmortal krasne miniserie,hlavni role Chayanne jako Gabriel"vampir" ktery bloudi po nocich. *14* *3*
    • Re: chayanne

      Naprostý souhlas. Teprve nedávno jsem objevila minisérii Gabriel- Amor Inmortal. Je to opravdu nádherný a Chayannovi to tam moc sluší. Ústřední melodie je taky kouzelná. Už ji mám na mobilu jako vyzvánění. *14*
  • chayanne na LANZAROTE

    *3* 08.02.2008 Chayanne bude mit koncer na ostrove Lanzarote,v Arrecife campo de futbol de Altavista,uz se tesim *14* *4* *15*
  • chayanne

    chayanne je proste numero 1,jeho texty jsou nadherne,podivejte se treba na Un siglo sin Ti,Caprichosa,Yo te amo,Sentada en mi alma...Je jako vino cim starsi tim lepsi. *4* me tiene enamoradisima.Jinak zdravim z Kanarskych ostrovu *3*
  • chayanne

    Haló lidi,prosím nevíte náhodou,kde se dají stáhnout CD Chayanne?Mám jenom Mi Tiempo a sháním další.Prosím,kdyžtak napište mail.Díky moc.
    • Re: chayanne

      no nevim kde to muzes koupit,mozna pres net,tady se sezene dobre,tak se mrkni na you tube je ho tam dost,es que vale la pena
  • Viva el Chayanne

    Chayanne má naprosto úžasný hlas,nádherný písně,se skvělými texty,a ty melodie,prostě nádherný dojáky.I krásný taneční melodie.Myslím,že o jeho taneční nadání není třeba komentovat;)A jsem ráda,že už ho znají i lidičky v ČR,aspoň pár:) *3*
    • Re: Viva el Chayanne

      es como el dios en la tiera,es unico,mrkni na you tube CAPRICHOSA;UN SIGLO SIN TI;SENTADA EN MI ALMA je mi numero uno *4*
  • Je super

    Zbožňuju Chayanna je naprosto super.Je moc nádhernej a dobře tancuje *14*
    • Re: Je super

      podivej se na you tube na UN SIGLO SIN TI-CAPRICHOSA-YO TE AMO-TORRERO je como el dios en la tiera *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit