Přejít na výpis diskuzí

Chelsea Kane

OSOBNOST 7.2.2008 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • The best actress ever..and she´s full name is Chelsea Staub Kane, but she dont want to write Staub..she know dance so beatiful...And she isnt married, but she has boyfrien, who name is Derek Theler from Baby Daddy.. *3* *14*
  • Ľudia prosím zmente to!!
    Ona je už dva roky vidatá a volá sa Chelsea Kane!!
    Diki :) *3*
    • Nie je vidatá, ale jej celé meno je Chelsea Staub Kane a ona si to skrátila len na Chesea Kane a Staub vynechala... Tu jej niekto to meno skrátil na Chesea Staub..
  • Ahoj Chelbe já jsem take panna jako ty ale o 10 let mladši
  • nikolka
    je skvělá *3*
  • ona je super *3*
  • hodne stesti chelsea *4* *4*
  • Happy B-Day!!! =) <33
  • ---

    Proč se vlastně teď Chelsea jmenuje Kane a ne Staub? Se vdala nebo co?:D já vůbec nevim :D
    • Volá sa Chesea Staub Kane, ale skrátila si meno na Chelsea Kane... Staub sa jej asi nechce nepísať..:)
      • sorry_písať
    • Celým jménem je Chelsea Kane Staub, prý ji rodina a kamarádi znají jen jako Chelsea Kane. Po dotočení JONAS, se prý rozhodla pro změnu uměleckého jména na Chelsea Kane. *15*
    • Celé jméno Chelsei je Chelsea Kane Staub. Když byla u JONAS, používala jméno Chelsea Staub. Po skončení JONAS L.A. si změnila jméno Chelsea Kane, což můžeš vidět v závěrečných titulcích ;)
      Změnila si ho proto, že se jí více líbilo a byla zvyklá, že ji tak ostatní říkali ;)

      Áňa
      just-chelsea.blog.cz
    • Kane je její pravé příjmení, ale Staub si vymyslela jako umělecké. Řekla, že už nechce být známá jen jako Disney hvězdička Staub, ale chce už dospět. Takže si už říká jen Chelsea Kane... *3*
  • oni spolu chofí doopravdy

    víte jak joe chodil s ashley greene?tak oni se rozešli a on začal ZASE chodit s chelseou já sem viděla pár fotek z jednoho americkýho časáku protože tam bydlí moje teta a někdy mi časáky posílá ale lidi já fakt nekecám navíc oni spolu předtím chodili když byl konce natáčení první serie JONAS moc jim to sluší *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • tobik

    ??

    Nevíte někdo náhodou kde bydlí Chelsea v jáké ulici ?? Děkuju , protože já tyhle prázdniny pojedu do Los Angeles.. Tak bych prosil o pomoct Dííky :) *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit