Přejít na výpis diskuzí

Chesney Hawkes

OSOBNOST 31.12.2006 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • naha.s
    Sice je mi 12 let ,ale podle mě je fakt BOŽÍÍÍÍÍ !!!!!!!!! *14*
  • Proč skončil??

    Proč v devadesátých letech najednou skončil a teď najednou zase natáčí desky???
  • joooo

    Ty bylího já jsem ho strašně milovala jako asi 8letá holka. Tehdy jela jeho písnička The one and Only...hledala jsem ho asi rok, protože jsem si nezpapamatovala jeho jméno (už je to dost dlouho) a ted jsem to nasla a málem je¨sem se zbláznila. Ty vzpominky jsou uplne uzasne, jak hrala ta pisnicka. Je fajn a vuubec jsme netusila, ze zpival dal, coz je pro me milim prekvapenim po tak dlouhe dobe.
    • Re: joooo

      Ahoj ,
      to jsem ráda že je někdo taky tak nadšený jako já .Písniček měl hodně ,ale už to nebyli takové hity jako THE ONE...mám cd a jsem na něj patřičně pyšná. *3* Tento týden pouštěli jeho hit na očku v devadesátých letech *3* Byl to zážitek!!!
      S pozdravem KATY227
  • kecy

    Vždyt má jen jednu písničku,šmudla... *16*
    • Re: kecy

      Neni pravda je vidět,že ho neznáte.
      S pozdraven Katka *7*
  • je pořád fajn

    Jo má 3 děti a mám takový dojem že si vzal svou životní lásku.Nehrála náhodou s ním ve filmu Buddy's song?Já ten film nikdy neviděla.Jen z jednoho klipu(největší hit)jsem viděla útržky. *9* Ale to nevadí.Stejně je super.A pořád simpaták. *14*
    • Re: je pořád fajn

      Jeho žena se jmenuje Kristina Hawkes, a je to nebo byla modelka z USA. Potkali se v jeho klubu v UK a byla to prý láska na první pohled. *14*
  • Zlatíčko Chesney

    Chesney je super, teď připravuje novou desku, zadejte si ho na google a mrkněte na jeho stránky. Byla jsem do něj strašně zamilovaná. Když jsem žila v Londýně, potkala jsem ho spolu s jeho ženou. Už mají 3 děti. A když mu napíšete, skoro hned vám odpoví. To se mi na něm libí. Držím mu palce, aby se ten jeho návrat vydařil. Je stejně pořád tak krásnej *3*
  • chesney

    Tenkrát ho snad milovaly všechny holky.Jako desetiletá jsem dostala od sestry jeho kazetu,někam se ztratila.Dneska už ho zná málokdo.Ale vím,že má dvě děti,kluka a holku. *3*
  • Chesney

    I já do něj byla *14* ale pak přišla jiná láska a jiné poviosti.....vspoměla jsem si nedavno...
  • cHESNEY

    milovala jsem ho už na škole. Kde se stratil?hele spolužačky pomatujete?????Rvaly jsme se o každou fotečku, která se někde oběvila ,a omdlívaly, když byl v telce klip.ACH JO *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit