Přejít na výpis diskuzí

Chris Colfer

OSOBNOST 24.8.2010 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chris je jeden z nejúžasnějších lidí na světě! Je to člověk,kterého by chtěl každý za přítele.Inspiruje mě a je to jeden z mích snů,ho vidět živě...Protože tahle osoba je naprosto úžasná! *14* *14*
  • Božééé takéého bábo roztomiléé ♥
  • Ahoj, hledám někoho kdo rád píše nebo hraje internetové rpg hry (typu Upíří deníky atd.), má rád seriál Glee a Kurta.
    Chtěla bych s tím dotyčným (asi spíš dotyčnou) psát přes fb nebo přes nějaký chat (jako bývá u rpg) povídky
    (asi spíš pro zábavu než pro uveřejňování).
    Chtěla bych to psát stylem, že by jsme si rozdělily postavy a psaly to jako rpg.
    Osoba1: Ahoj *usměje se*
    Osoba2: Ahojky, rád tě vidím *usmívá se*

    Celý děj by se točil převážně okolo Kurta a ještě jednoho kluka (může to být i někdo z Glee, ale nemusí, to by jsme se ještě dohodly)
    Ta kterou hledám by hrála Kurta a já toho druhého kluka. (na rozdělení dalších- pro tento příběh velmi vedlejších postavách
    by jsme se dohodli)
    • Děj by se vyvýjel imporovizací a držel se jediné dějové linky.
      Na škole by byly dva glee (jako když byly Nové směry a záreveň i trapičky) a jeden kluk (fotbalista) by šikanoval Kurta
      (jako to dělal i Karofsky), ale pak by se daly dohromady.
      V případě zájmu se ozvěte na email: Gleefan@post.cz :)
  • Hodně štěstí Chrisi :DDD I love you so much
  • Úžasný herec a velmi hezký mám ho ráda... Happy birthday :) <3
  • Ernonaldo
    super!!! Chris je super!!
  • *3*
  • I love Chris!!
  • Happy Birthday!!!
  • billterri
    Krásný, úžasný, talentovaný, mladý, roztomilý a dokonalý Christopher Paul Colfer slaví 23 let!!!!! Happy Birthday Chris!!!!!! *14* 23 years !!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit