Přejít na výpis diskuzí

Christian Coma

OSOBNOST 4.2.2013 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám ho strašně ráda :)
  • Mám ráda cc stejně jako všechny členy bvb ale štve mě že nikdo říká že se skupina změnila na justina biebra, jak to nikdo může srovnávat stim debilem, jediný včem se skupina bvb změnila je že už nepoužívaj tolik make upu jinak písničky vše je stejný.
  • BVB_Zoe
    Nevím jak vás, ale mě nehorázně štve že tu není životopis *10* .Přitom jsem projížděla internet a našla jsem spoustu informací o něm.Zatím co Andy má obsáhlý životopis CC tam nemá napsané nic.CC je taky členem BVB a i když je 'jenom' bubeník zaslouží si mnohem víc pozornosti.

    Proto jsem se rozhodla napsat pár faktů o našem milovaným CCm :)
    1)Hrozně rád o sobě říká že je starý - 2)Se Sandrou jsou dobří kamarádi
    3)Začínal jako Jazzoví bubeník - 4) Měří asi něco kolem 179 cm :)
    5)Jeho nej. barva je zelená *2* - 6)Volný čas nejradši tráví na pláži s kámoši - 7)Nebo taky sledováním seriálu :D - 8)Jeho nej. pořady jsou např. Family Guy, Entourage a další - 9) Před BVB byl asi v milionech jiných kapelách :D

    Asi většina z vás to bude nejspíš vědět, ale who the fuck cares :D
    Je to spíš pro ty co neuměj anglicky (nebo jsou líný něco hledat :D)
    btw musela jsem to psát tak postiženě, protože to nedovoluje moc odstavců -_-
    • Taky mě štve, že je tak nedoceňovaný...
      A přitom je ještě důležitější než Andy, kdyby tam nebyl CC, kdo by držel rytmus?
      Je to vůči němu strašně nefér...
  • Vše nejlepší CC!!
  • Proč je v jeho galerii Chris Motionless a Roman Birkuš? O.o
  • To snad ne kde bývala doba kde tenhle žánr poslouchali jen normální vklidu a hlavně ¨starší lidé 15 let *10*
    Teď je BVB jako Justin Biebr (nebo jak se to píše)akorát v jednom směru se to líší oni jsou skupina a hrajou jakž takž hubu která se dá poslouchat.. Ale kazí jim to mokré dvanáctky sorry ale to jsem nappsat musela
    • To sorry na konci je snad ještě zajímavější, než ten tvůj komentář celý. Proč házíš všechny do jednoho pytle? Určitě se najdou tací, o kterých mluvíš, ale ne v takovém měřítku. Mně také ještě nebylo 15, ale vkus mám (si myslím) dobrý a rozhodně nevřískám a nejančím jako nějaká dvanácka, která poslouchá bobra, když vidím fotku někoho z BVB *4*
    • Miluju cely BVB a je mi dvanact.. Neocenuju to ze jsou hezky ( coz nepopiram) ale ocenuju to jak hrajou. Andy ma bozi hlas, Jake Ashley a Jinxx hrajou perfektne na kytary a CC bozsky hraje na bici. Perfektne spolu ladi a to miluju :) je mi jasny ze tu bude nejak rejpal co si rekne ze jsem "mokra dvanactka" coz je blbost ale fajn. Klidne si rejpnete.. Lidi ktery rikaj ze zmekli a ze nedelaji takovou hudbu jako predtim si myslim , nepatri do BVB Army.. Takze tak ;) a ted hateri do me!!
    • já myslím že poslouchat bvb může každý i tý mokrý dvanáctky jak jsi napsala, každý si může poslouchat co chce pořád lepší aby poslouchali black veil brides než one direction a pod. *10*
    • Kazí jim to mokré dvanáctky? Aha.. když už tak to označení "mokré" je pro třináctky. A neřekla bych že jim to kazí. Ty holky ještě neví co chtějí takže se snaží najít. A pochybuju že potřebují tuhle hudbu ve 12 ;). Ale když jí chtějí poslouchat tak já nic nemám proti tomu. Já osobně je ráda mám a budu i kdyby je poslouchali jedenáctky :* . Hrají hudbu která se dá 'jakž takž' poslouchat. Aha jestli se ti ta hudba nelíbí tak jí neposlouchej nikdo tě k tomu nenutí. Najdou se tu lidi pro který je tahle hudba vším.
  • Bože-.- a todle je přesně to co není rocka and roll-.- uječení fanynky jako u Justina Biebra,ano je fakt dobrej,jako celá jejich kapela,ale todle je přehnaný..
  • Mě je 12 A milujuho jak hraje na bicí,a je nádherný. *14* *14* *14* *14* *14*
    • Jj me je taky 12 a miluju ho !! A budu hrat nabyci jak on :3 aspon doufam :* hrozne ho zbpoznuju ♥ !! je hrozne moc nadhernej
      • No, nejdřív se nauč gramatiku :***
  • aaaaaa miluju CC je tak strasne nadhernej a silenej proste k sezrani!!!!!! milujuuuuu te *15* *1*
    • Jo?A čekáš že si přečtě že ho miluuuuuuuuuješ? O.o Vzpamatuj se -.-
    • Jj :3 :* a je ve stejnym znameni jak ja *14*
  • Vyzerá ako fajn človek k tomu si vie zo všetkého vystreliť, tak too je super kombinácia :) *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit