Přejít na výpis diskuzí

Christian Coulson

OSOBNOST 31.12.2006 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mischicka
    V HP2 je úplně úžasnej *14* nejlepší ta scéna.... mě se nejvíc na něm líbí ty svaly jak má na puse jak je tam takovej naštvanej a oni se mu tak vyrýsujou na tváři... áá ... to je božný *14* *3*
  • Happy Birthday!!!
    Chrisi, přeji Ti (ikdyž hodně opožděně, protože jsem teď neměla 2 měsíce přístup k internetu) jenom všechno nejnejnejlepší, hodně štěstí, lásky,a samozřejmě pracovnívh nebídek *3* Miluju Tě *14* *4*
  • Happy Birthday

    Chrisi, přeji ti vše nejlepší, hodně štěstí, a hodně lásky do života, a doufám, že tě ještě v nějakém tom filmíku uvidíme *3* MILUJU TĚ!!!! *14* *3* *14* *4* mocinky, mocinky tě miluju. pá *14*
  • Helemese

    no tak s Ginny bych si to v tajemné komnatě kliďánko vyměnila *14* *14* že prej ji saje??? tím líp *15* *15* *1* *1*
  • tčřu

    To je ale kus chlapa co????????????????? *3* *3* *3*
  • nelíbí

    V HP2 je Chris hrozně moc seladkej, a v tom deníku taky. Ale ve 4a 5 je hnusnej.(stejně ho nehraje Chris Coulson) *4*
    Je to sladkej chlapeček *14* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4*
    • Re: nelíbí

      přesně *14* *14*
  • tom

    Chris je prostě nádhernej. Jednou jsme se dívali na HP2.Ségra ten je krásnej a teta říkala že je hnusnej, protože je zlej.Nechápu proč se jí v HP2 nelíbí.Je sladkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej. *14* *14* *14* *14* *14*
  • voldy na fejsůůů

    něchtěli byste doporučit Chrise Coulsona na FACEBOOK, aby to tady ožilo? Já bych to udělala, ale bohužel to neumím *9*

    CHRIS, I LOVE YOU, YOU ARE MY EVERLASTING LOVE. *14* *14*
  • Tom Marvolo Riddle as. Lord Voldemort

    Je opravdu fešák.Když unesl Ginny...
    Já chci hrát v HP 2 Ginny.To musí být vzrůšo.Člověk ani nepřemýšlí,jaké nebezpečí mu může hrozit,když se ocitne v náručí někoho,kdo je tak sexy.No..ale jaké nebezpečí vám může hrozit u někoho tak krásného... *14* *14* *9* *5* *4* *15* *8* *8* *1*
    • Re: Tom Marvolo Riddle as. Lord Voldemort

      A co víc-on sám ještě přiznal,že jí saje *1* ovšem v jakém toť smyslu...to si může každý domyslet-není divu,že tam ležela tak vyčerpaná
      • Re: Re: Tom Marvolo Riddle as. Lord Voldemort

        kdy to přiznal???
      • Re: Re: Tom Marvolo Riddle as. Lord Voldemort

        vždyť je o hodně starší něž ona. *7*
        • Re: Re: Re: Tom Marvolo Riddle as. Lord Voldemort

          mě by to teda nevadilo ;)
  • mijuska

    krasny

    Je to ten najkrasi herec na svete... *14*
    • lili444

      Re: krasny

      Sice neni můj nejoblíbenější herec..ale je hned na prvních příčkách..fešák :))
      Co dodat..prostě k sežrání *14*
      • mijuska

        Re: Re: krasny

        ja ked som videla HP2 a jeho ako tam hra, od vtedy som tuto cast videla najmenej tisic krat a este tisickrat si pozriem.. je bozsky.. *14*
        • Re: Re: Re: krasny

          tak jsme tu mezinárodně *3* VÍTEJ *3*
        • lili444

          Re: Re: Re: krasny

          Souhlas..tu scénu v Tajemný komnatě prostě miluju... *14*
    • Re: krasny

      Souhlasím... muj idol to je už 7 let, od té doby, co jsem viděla HP2. Přesně muj typ... fešák *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit