Přejít na výpis diskuzí

Christopher Lambert

OSOBNOST 31.12.2006 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Christophe-tak se správně píše jméno tohoto herce,nechápu,proč to všichni píší s "r" na konci.Ověřte si to,prosím.
  • Tour meileur pour votre anniversaire,vous voules que votre admirateur
  • Happy Birthday

    Happy Birthday Mr.Lambert!
  • ach jo

    To, ze umi plynne francouzsky snad muze udivit jen cloveka, ktery nevi nic o Belgii a Zeneve, alespon z knih. J. Lopez take umi spanelsky a anglicky a jini a jini. Spis by me udivilo, kdyby neumel francouzsky, kdyz mel i matku Belgicanku a vyrustal v Zeneve, kde se mluvi prevazne francouzsky na rozdil od Curychu -treba. Znamy Arnold mluvi anglicky -tak to musi byt pro nekoho sok, kdyz je Rakusan.
    *1*
    • Re: ach jo

      aha,takže je to Valón
      • Re: Re: ach jo

        aha,otec francouzský diplomat,takže prostě Francouz jak vyšitý
  • filmografie

    lidi pokud chcete mít celou filmografii tak se podívejte na stránky http://www.csfd.cz/herec/1879-lambe rt-christopher/ a tady je všenení nad plnou databázi
    • Mezery

      Díky, nemusím mít celou filmografii, ale mrzí mě, že zrovna Pistolníci (Gunmen) z r. 1984, role Danny Servigo tady chybí. Skvělý film, kde hrál s Mariem Van Peeblesem.
  • narozky

    Tak všechno nejlepší Highlandře. *3*
  • Dotaz

    Jaké národnosti je herec Christopher Lambert
    • Re: Dotaz

      Los Americanos. *3*
    • Re: Dotaz

      no predsa francuzskej *14*
      • Re: Re: Dotaz

        Hovno francúzskej....Neumíš číst?Lambert je američan jak vyšitej.Takže národnost:Americká. *16*
        • Re: Re: Re: Dotaz

          Sledoval jsem francouzskou televizní stanici Direct 8 a v jednom pořadu byl pan Lambert hostem.Mluvil naprosto bez problémů plynule francouzsky a četl z nějakých časopisů rovněž plynule francouzsky.Překvapil mě.
        • Re: Re: Re: Dotaz

          ale,ona myslela národnost a ne,státnost

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit