Přejít na výpis diskuzí

Christopher Paolini

OSOBNOST 31.12.2006 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak už ste tam napsali cokoli je to tak i Já to četl nesčetněkrát a i poslechl. Jsou tam věci které nejsou ujasneny ale sem do tech knih blázen. Kéž by vznikl další dil i kdyby měl byt konečným. A hlavně díky temto kniham se mi daří psát slohy (vypravovaci) a Christopher Paoliny je ten nejlepší spisovatel kterého znám a doufám že se mu podaří vydat další sil.
  • Všechny čtyři knihy mám přečtené již několikrát, naprosto mne uchvátili.
    Však po shlédnutí filmu jsem chtěla brečet.Knihy jsou impozantní, ale film je naprosto tragický.Můj osobní názor a však podle většiny lidí co četli i viděli je to pravda.
  • Miluju sérii o Eragonovi... jsem hrozně sklamaná, že není ještě jeden díl, protože jsddem se do nich hrozně začetla *14*
  • Pokud by chtěli natočit další díly, museli by prostě přetočit první. Ale knihy jsou stejně nejlepší. :D
  • Ahoj knihy jsou super a doufám že k tomu dopíše ještě něco jak zmiňuje v posledním díle podle mě to skončilo dost smutně *13*
  • kaiserka
    Super knížky!!!! Film jsem neviděla, ale lepší než ta kniha 100% není *3*
  • 4. díl v češtině vyjde 30.3.2012 *4* Už se nemůžu dočkat *3*
  • Eldunarí

    Četla jsem všechny tři díly a čím déle neslyším nic o čtvrtém díle tím víc jsem vynervovanější. Jinak si myslím že se kniha bude jmenovat Eldunarí, protože hlavně o ně ve čtvrtém díle půjde. A jsem zvědavá jakou roli sehraje Elva, Kathrina, Sloun a havran, který při Agaetí Blödhren stále vykřikoval Wyrda!, jaké je Eragonovo pravé jméno a kdo ho uhodne a jestli se o Angele a kočkodlacích dovíme něco víc. ;) Btw. asi si je přečtu všechny ještě jednou, znáte to, když si čtete knížku podruhé a všimnete si věcí, kterých jste si předtím nevšimli nebo jste jim nepřikládali nijak zvláštní význam.
  • kdy???????????

    Ví někdo kdy bude nový díl?????? *9*
    • Re: kdy???????????

      8. 11. 2011 vychází v Americe, jo!! *15*
  • Knihy a film

    Nejdřív jsem četl Eragona, první díl. Uchvátilo mě to a když jsem se dozvěděl že to bude triologine byl jsem radostí bez sebe. Asi půl roku na to co jsem přečetl Eldest. Začali dávat film v kinech. Nakonec jsem v městské knihovně oběvil Brisingr přečetl jsem ho za jediný den.
    Můj názor na film je takový, nepovedl se, scénárista a režisér by si měly přečíst 1.díl a najít si že Draci mají blány a né peří..., osobně bych tam nechal herce kteří hrály Murtaga, Broma, Aryu,Gera a ostatní vyměnil *1*
    • Re: Knihy a film

      Arya by ale měla mít černé vlasy ne?
      • Re: Re: Knihy a film

        ano,Arya by mela mit cerne a dlouhe vlasy a navic cely film je pitomost knihy jsou daleko lepsi *10* *10* *10* *5* *13* *9* *8* *5*
      • Re: Re: Knihy a film

        To mi tolik nevadilo jako ta Safira. A Arye to s těma oranžovýma vlasama slušelo :) Jinak děkuju za Průměrnou známku 1.00 :)
        • Re: Re: Re: Knihy a film

          ani ji to moc nesluselo *4* *3* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit