Přejít na výpis diskuzí

Christopher Uckermann

OSOBNOST 8.2.2009 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jen tak pro informaci skupina RBD se rozpadla 2009 :)
    Ano je to pravda Dulce a Poncho spolu chodili od zkončení seriálu Clase406 a Anahi a Ucker spolu chodili 7 měsíců. :)
    Anahi je zasnoubená s guvernérem Chiapas Manuelem Velascem.
    Dulce má přítele Rodriga.
    Maite chodí s producentem Kokem.
    Poncho má asi 4 roky přítelkyni Perlu.
    Christian je momentálně nezadaný.
    Ucker má přítelkyni Nataliu, která hrála v Rebelích Caren :)
  • Je boží nejlepší byl v Rebelde *14* *14* *14* I Love you!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • dulce a ucker spolu byly protože podepsaly nakou smlouvu kterou musely dodržovat ale jinak spolu doopravdy nic nemely jasny
  • Hele to ne aby anahi chodila s christopherem a dulce s alfonsem. Hele lidi to je divný to s Dulce bych jeste uvěřila ale Anahí a Ucker????? To si děláte srandu :) :D Maj chybu nééé? :) Co na to říkáte Vy? :) Odpovězte mi já v tm mám zmatek! :)
    • Je to pravda,Any istú dobu chodila s Uckerom ;)
  • Christoper je krasnej a hodi k dulce.Hrozne se mi libi serial rebeli.nejvic se mi libi postavy diego a roberta
  • Christopher Uckermann codí s Dulce Mariou??
  • lidi nevítejak se nemuje manže od Anahi
  • christopher

    christopher nechodi s dulce v jednom poradu se ptali to nebo to a byla tam otazka dulce nebo anahi a on rekl anahi
  • Christopher

    Christopher Uckermann je momentalne zasnubený s Dulce Mariu Espinizou Savinanou *4* *5*
    • Re: Christopher

      a to vies odkial ze su zasnubeny?
      *3*
      • Re: Re: Christopher

        urcite nie su lebo by o tom uz vsetky media hovorili a dulce chodila s ponchom cize s miguelom...podla mna je to kravina ktoru trepol niaky mudrlant!! *13*
        • Re: Re: Re: Christopher

          nie su zasnubeni je to niaka kravina..oni sa maju radi ako brat a sestra..a roberta uz nechodi z migelo..chodili spolu este ked neboli rebeli ako skupina *1* *9*
          • Re: Re: Re: Re: Christopher

            pocuvajte vsetci co vam hrabe ano oni dva sou zasnoubeni uz dva roki a tento nebo budouci rok by se mneli brat jasnočka a tečka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Christopher

              dufam ze to je pravda ze su spolu ako par vizeraju super!!!! *3* *4* *14*
          • Re: Re: Re: Re: Christopher

            ved dulce ma svojeho frajera nejakeho futbalistu a migel nwm christopher tiez asi ma nejaku a anahi je vidata a ma aj dieta :D *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *5* *5* *5* *5* *5*
    • Re: Christopher

      fak von uř je s ní zasnoubenej a voni spolu chodí
      • Re: Re: Christopher

        tak to jsem fak nevěděla
        • annaradlova7

          Re: Re: Re: Christopher

          Nevím zda jsou zasnoubení,ale on tvrdí,že jsou jako bratr a sestra.Jako pár by se mi líbili.Jsou super! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit