Přejít na výpis diskuzí

Chuck Schuldiner

OSOBNOST 15.1.2008 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Žil jsi svou Death, abych já mohl žít svůj život...
  • Charles Michael "Chuck" Schuldiner (13. května 1967 - 13 prosince 2001) byl americký zpěvák, skladatel a kytarista...DEATH..CONTROL DENIED..
    13.prosince 2011 (10let od jeho umrtí...!!!
  • Chuck

    http://www.paratmagazine.com/files/ image/P38_letak.jpg
  • legenda

    Díky tomuhle článku jsem zavzpomínal na jednoho z nejlepších metaloých skladatelů,který právem vstoupil do síně legend,díky moc!Jen mi tady některý info docela nesedí!Četl jsem,že jeho pravý jméno bylo Charles (proto Chuck) a ne Michael!Je to i na Metal-Archives ve výčtu jeho kapel!A pak když si spočítám jeho věk tak neodešel v nedožitých čtyřiatřicátinách,to už mu bylo,ale nedožitých pětatřicátinách!jinak dobej článek,ať se daří.olsson
  • Mrtví mezi živými...

    Tak teď netrpělivě očekávám prosinec letošního roku, kdy má vyjít dosud neslyšené album, které ještě nazpíval Chuck... no to jsem teda zvědavá. Ovšem o výsledku zcela jistě nepochybuji ani na vteřinu.
  • A tribute to Chuck Schuldiner

    Sice jsem byl ještě malý, když Chuck zemřel, ale když dnes poslouchám jeho muziku, připadám si, jako by to bylo včera. Jeho hudba byla nadčasová! *4* Popaři, hopíci a jiní parchanti kteří si na trika tisknou nenávidíme metal, by se měli nad sebou zamyslet. *13*
  • bengo

    R.I.P

    Hajzl rakovina, odpočívej v pokoji Chucku. *9*
  • tolstolobik

    Death

    Když mi bylo kolem 14 let, narazil jsem při poslechu tvrdé hudby, po mnoha jiných metalových kapelách (Deicide, Obituary, Napalm Death.....) na Death. Od té doby jsem měl a mám jasno, znal jsem nazpaměť každý jeho rif, anglicky jsem neuměl, ale přesto jsem zřetelně vnímal emoce z jeho hlasu a hry. Chuck, spolu s Death jsou pro mě dodnes nepřekonanou ikonou moderního technického "D"eathmetalu. Je to obrovská zásobárna nápadů, tachniky a inspirace.....co dodat..snad jen, jestli je nějaký druhý život po životě, rád bych mu osobně složil poklonu. *3*
  • bůh

    kdyby Bůh poslúchal muziku tak poslúchá Death. *4*
    • chuck

      CHUCKK!!!!
      • Re: chuck

        NEJLEPší metalovy kytarista všch DOB!!!!!
        DEATH je mistrovské dílo.Kdyby někdo chtěl tak
  • Chuck

    Death to je můj život a Chuck je virtuoz ,který se jen tak neviděl! Kytarový Mozart! Čest jeho památce!!!! Díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit