Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten komentár čo som napísala som venovala Nayira
  • vôbec to nie je pravda mám síce 10 rokov ale hlúposti písať nemusíš pretože tá teta LEN žIARLI LEBO MáV POMALI 100 rokov a chcela by byť ešte raz vrátiť do svojej mladosti lenže ked má človek 100rokov jasné že mu preskakuje
  • Ariana je skvělá zpěvačka, má talent a neděla ze sebe jako další celebrity,.ať si o ariane říká co chce,. Ari je prostě supr holka ;-). A vždycky bude.
  • hele víte co si myslím, že jí to ta stará blbá žena,závidí,závidí jí že je krásná.Ariana Grande je frajerka a říkejte si co chcete.jo a ona se neplazí po gauči.jak si vy myslíte!! Ariana natočila skvělý klip.a
  • Myslím si že polovica ľudí ktorý ju bránia sú 10 + ročné deti. Nemyslím samozrejme všetkých. Má možno peknú tváričku a vie spievať ale v hlave toho moc nemá. Paní má pravdu, na to aby bola slávna sa nemusí plaziť po gauči a kopírovať Miley Cyrus. Nehovorím teraz aby ju celý svet mal prestať počúvať, to nie ale mohli by ste trochu otvoriť oči a pozrieť sa na nej 'imidž' a správanie v Sam & Cat a teraz. Nemyslím si že je až tak úbohá že by sa kvôli sláve mala vyzliekať pred kamerou. Totiž to sa péčko točí niekde inde. Hlavne to berte ako môj osobný názor, neberem vám ten váš tak mi neberte ani tej môj. Nikto nevie aká je v skutočnosti, čo si myslí alebo čo ju naozaj baví.
  • Co se má do toho ta baba co motat?!
  • Ariana spieva krásne ale vážne sa nemusí vyzliekať
    • Ľudia už to pochopte ona sa nevyzlieka je to jej štýl vy sa fakt nerozumiete móda
  • ta paní je pitoma ariana je super *1*
    • To je pravda!
  • Proč by si měla Ariana hlas nechávat jen pro sebe...
    *4* Má dar, to málo kdo má. *3*
  • Ariana je supr! *14*
    • jo je fakt bozi *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit