Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dívám se tady na ty slinty na Boleslava Polívku. Mně by stačilo, kdybych dokázal polovinu toho co on, prsil bych se jaký jsem machr. Je to stále osobnost,škoda že pije a stárne a tak. Ale to se může v životě stát kdekomu. Trochu tolerance by to chtělo.
    Jestli krade? Nevím. Spíš bych řekl, že maká od rána do večera, není televize nebo seriálu, aby se tam neobjevil, asi látá finanční rány.
    • Bolek je výborný herec, hraje role přirozeně, bez afektu, úžasný improvizátor, komik, bavič, ale i herec charakterních vážných rolí, např. Zapomenuté světlo....Vždy se na něj v televizi těším, jen je škoda, že bere (mám ten pocit) každou filmovou roli, která se mu nabídne a bohužel ani jeho velký talent mnohokrát nedokáže zachránit celý film....Ilona Burešová
  • Neříkám, že mě nikdy nepobavil - to bych kecal, ale umění už dávno v jeho životě nahradily různé skandálky, počínaje rozvodu s Chantal, Valašským královstvím, Olšany až po jejich bankrot, chlast...
    Nevím, proč se ještě stále objevuje na večírcích - asi aby měl opak Blesk o čem psát: Bolek tasil další šavli apod. *1*
  • Je to svatá pravda.Neustále číhá, zda ho budou prdi obdivovat .
  • Tak tento Polívka je větší všivák než se zdá!Na Valašsku jej před lety spontálně a v legraci zvolili Valašským králem za Valašské království.Vymyslel celou tu srandu nějaký pan Harabiš z Frenštátu.Jenže tady vizovický ožhrala se chytl myšlenky a pojal ji za svoji.A nechal si tou značkou bleskově patentovat úplně všechno.Ponožky slivovicu frgály.Několik let se táhl spor.Rozsudek byl na netu.Pěkně vypsáno co si Polívka nechal všechno patentovat jakože na Valašské království.A on má výhradní právo. Prohrál-pochopitelně.Takže je to sice komediant ale i zloděj.Takže každý kdo kopíruje jeho film-má recht.Aby bylo jasno.
    • Tož, zkúšal to, no! Bohuš.
  • Je to skutečně reprezentant.ještě že se vydává za Valašského krále kterým už dávno není.Rozhodnutím lidu Valašska byl zbaven pravomocí a už je jen prdem.Ničím.Ale pořád se přiživuje .......
    • Správně má být "ožungr"!
    • Řekl jeden malý Prd z Vizovic. (inkognito)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit