Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeeeeej!!! Candice je moj vzor teraz este viac!!!!!!!!!!!!!!! *14* Tiez mam anorexiu a to ze sa z toho dokaze niekto dostat ma tak povzbudzuje! A Candy je kraaaaaasna!!! *12*
  • Podle mě by spíš měla vyhrát Scarlett... jsem holka a Scarlett mi připadá sexy daleko víc než Candice.... To stejný i Katy.... Líbí se mi, když na sobě ženská něco má... Candice je samozřejmě hezká, ale na první místo bych ji nedala...
  • Je tak moc hubená, že by se mohla převlékat za bičem. Co je na vyzuně z předváděcího mola ženského? Naprosto nic. Je to opačný extrém k obézní vzducholodi.
    Ženská bez pozadí je jako auto bez šasí - chassis ... pro frankofily. Nemá to stabilitu a při provozu se to nekontrolovaně kroutí.
    Viděl jsem jednu, které měla k výšce 170 cm jen 45 kg. Když se sundavala z půdy, kdyby ji trochu podfoukl vítr, uletěla by jako čarodějnice. To není náš krásný slovanský typ.
    • Naprosto souhlasím a navíc - ženskýho masa není nikdy dost *3*
  • No konečně! Konečně ty soutěže vyhrává někdo, kdo má! Souhlasím s prvním i dalšími zmíněnými místy (po dlouhé době). *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit