Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *16* harry je podle mé segry krystýny chmelařové je gay




    *10* toto si o něm mislí moje segra krystýna
    *10* *9* chmelařová
  • *14* jsi sexi harry ale na justina biebra nemáš
    *3* i když máš více tetování než on
    *4* prosím tak mi ukaž že te mam mýt radši než justina
    *5* ptáš se jak ??????
    *4* jednoduše sloz mi písničku prosííííím ....dokaž mito
    *7* prosím odepiš mi harry
    *16* jestly ne tak si mě nepřej
    *12* tvá napul fanouška kačka chmelařová
    *2* kdo založil vaší skupinu?????????
    *5* napiš mi prosím *8* děkuji *11* doufam že mi odepíšeš
    • bara.machkova
      Ahoj Kači, nepříjde ti to trochu bláznivý? Harry neumí číst ani psát česky. Nemyslím si že by znal nějakou stránku na kterou si stěžujou jeho fans. Nic ve zlém. *3*
  • Harry sice hezky zpívá a je pěknej,ale s tím tetováním by mohl trochu ubrat na to že je mu 19 let tak jich má až moc *3*
  • Ať si každý myslí co chce mě se jeho tetování líbí a když si ho nechal udělat tak se mu taky líbí.Tak nevím proč to řešit. *14*
  • Mě se to tetování co si Harry udělal líbí*14*
    A důležité je , aby se líbilo Harrymu. *16*
  • AdulleFrolikova
    Harrymu všechna jeho tetování moc sluší. Vypadá s nima jako ten největší frajer. I když on je ten frajer i tak:D Motýl se mi líbí ale v menším vydání by byl lepší :)) *3*
    • je pěknej SUKNIČKÁŘ!
  • Jde tady hlavně o to, aby se líbilo Harrymu a jsem si jistá, že tohle tetování má pro něj velký význam. Mám Harryho ráda a jeho tetování mi nevadí, naopak se mi líbí.
  • Jeho tetování jsou náhodou skvělý, včetně tohohle. A co, i kdyby byl gay, nebo tak vypadal, je to jeho věc, kurva:'D
  • fakt to už trochu přehání, ale my s tím nic nenaděláme
  • Christie7
    Miluju Harryho,ale už by s tetováním měl brzdit.A ten motýl se mi vůbec nelíbí!
    • Je to pravda to s tím tetováním to už tak trochu přehání a pravda ten motýl není pěknej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit