Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TomasMucala
    Hillary sice prohrála v systému, ale vyhrála mezi voliči o téměř 3 miliony hlasů více. Hillary je pro mě vítězka *3*
  • Jinak teď jsem viděl Giulianiho, jak se vytasil s myšlenkou vybudování jaderných štítů v ČR a Polsku. Doufám, že k tomuto křídlu Trump nepatří. Pokud ano, budu to samozřejmě kritizovat.
    • Už jsme v područí jedné velmocí byli!!!! Bude se to opakovat znovu??? Kolik Amîkû budeme muset strpět a na jak dlouho??? Nejsem z dnešní generace a vím co jsme s přáteli prožili!!!!
  • Přestože je mi Demokratická strana jako taková bližší, jakožto Středoevropana mě zajímá především vztah USA, Ruska a celková míra angažovanosti Spojených států ve světě. Proto hlasuji pro Trumpa. Je to sice pošuk, ale jeho izolacionistický koncept zahraniční politiky je mi sympatičtější, Hillary už se "předvedla". Podružné věci typu osahávání žen neberu v potaz, když si dáte práci a projdete si něčí aktivity v řádu až několika desetiletí, vytáhnete na každého ledacos. Mimochodem, třeba v roce 2008 na sebe házeli špínu i Obama s Clintonovou navzájem a dnes jsou velcí kamarádi, je to úsměvné.
    • Bůh nás chraň a drž nad námi ochrannou ruku!!! Trump a Putin dva posukove,kteří v brzku vyvolají takový chaos,že 3.světová válka bude tou poslední co zničí vše živé!!!!
      • Nepřeháněj, však oni prezidenti (i v prezidentském systému) nevládnou sami, mají kolem sebe početný tým poradců, vládu, parlament. I kdyby jim "ruplo v kouli", tak stále existují jakési "záchranné páky" a mechanismy, nepředstavuj si je jako absolutistické pánovníky, jejichž slovo je svaté, nedotknutelné a okamžitě platné. *1*
        • Myslíš jako Stalin a Hitler?Taky měli podepsaný dokument o neútočení a jak to dopadlo??? Víme všichni. Rusaku i Amîkû je dost!!!
          • No tak srovnávat je se Stalinem a Hitlerem už chce docela fantazii. A Číňanů a Indů je ještě víc, no a?
            • Máš všech pět pohromadě???? Přečti dějiny a potom piš!!!! Myslím si,že se budeš divit koho se to nejvíc bude týkat. Nebude se to týkat inů ani tolik číňanů jako nejbližší sousedy a země odkud hnusaci museli odejít!!!! Uvažuj kdo to bude???
  • josef.servit.9
    Jen se neboj, vnímáme a slyšíme ten US letecký most na Ukrajinu!Jako do Berlína.
  • Válka bude ať vyhraje kdo chce.
  • Mohli bychom si připomenout, že pan Trump by se chtěl domluvit s Putinem a tak snížit válečné napětí. Dost se zapomíná, že jsme v propagandistické a do značné míry hospodářské válce (sankce) s Ruskem a ve zprostředkované válce na Ukrajině a v Sýrii. Riziko třetí světové války je nyní největší od kubánské krize.
    • Válečné napětí se nesníží,ale bude to ještě horší!!!
    • Pokud tam nebude Putin a v USA Trump tak tomu začnu věřit.Je potřeba také přenést válku jinam než do Evropy.Potom bude pokoj a mír na celém světě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit