Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nech si to Dada pekne vyžerie aj s úrokami, tak ako to ona kedysi nechala vyžrať jeho ex. Mal by ju Felix opustiť, aby si to vychutnala kompletne.
  • Dada se poznala ve své sokyni? Ona byla taky zlatokopka když kvůli ní opustil manželku a dvě děti. Tak teď ať mlčí a zbytceně neotvira pusu. Sklízí to co zasela,takže zbytečně kope kolem sebe.
  • Paní Dádo vydržte, ten se k Vám vrátí ještě hodně rád a po kolenou. Tihle dědkové si hold myslí, že to mají naposledy a nedojde jim, že mají z ostudy kabát. Buďte nad věcí, ta ženská Vám nesáhá ani po kotníky .
    • Vážená ať jde Dáda od něho když se ji to nelíbí. Holt mamon je mamon. Ona snad má čistě svědomí? Nevím nevím jak by to dopadlo kdyby se někdo dál tu práci a prohledal archívy možná by jsme se divili. A u nevěry musí být vždy 2. Když to doma neklape tak proč jsou spolu?
    • Vážená paní každému se hříchy vrátí jak bumerang. Myslíte se že Dada nepodvadela?
  • Ty osle jestli chodils do první třídy tak víš že chlapy jsou podle vzoru páni *2*
  • Už je celá umělá, samá plastika
  • Myslím si,že věděla koho si bere. Neopustil snad kvůli ní manželku s dcerou? Boží mlýny melou pomalu ale jistě. Vrátilo se ji to jak bumerang.
  • Dáďo jsi pěkná ženská ale někde jsi udělala chybu! To víš chlapy na starý kolena si myslí ani nechci psát co!!! Nebudu radit to musím vědět sama! Promiň,že tykám ale jsi pěkná"baba" a když tak celej Slováček ať si trhne!!!
    • Plastiky se líbí? Umelotina pro mne není. Když neumí starnout tak ať nechodí mezi lidí!!!
  • Já se teda divím......Dáda je pěkná ženská, mají spolu 2 děti, měl by si jí vážit a měli by spolu prožít i podzim života. Jo - chlap když zblbne, tak ho nic neudrží, nemá zábrany, nevadí mu, že je dětem k smíchu........ :(
    • Ale on měl rodinu a dvě děti když ho Dada odlakala od nich. Tak proč se ji to nelíbí? Konečně se našla žena ,která se nebojí ji nastavit zrcadlo.
    • Starý proutnik se nezmění. Jak se říká starého psa novým kouskům nenaucis
  • No, milá Dádo, já se ani nedivím..... *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit