Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A že nenapíšete jak tráví vánoce rodina které zabila tátu a manžela když se nevěnovala řízení. A navíc jaká je tohle celebrita? To už je celebritou podle redakčního klíče skutečně kde kdo sedící v kdejakém lokále.
  • Každý normální člověk by je trávil v base a ona je tak oprsklá a dává intervia a chová se jako by nic.Do basy patří mrcha jedna. *12*
  • Problém lidstva. Příliš mnoho lidiček chce trdlovat, komediančit, patlat barvy nebo se jinak rádo by "umělecky" exhibovat a zbytek davu je z toho tak vyšinutých že rádi zaplatí téhle smečce bohatý a bezstarostný život.
    To neplatí pro nemnoho lidí kteří si označení umělec plným právem zaslouží.
  • Slováčiska-zpět na slovensko!!!!!Praha je už přečobolováná...čobol je čobol i kdyby zlatů fujárku mněl....
    • ... Mongolové zpět do Mongolska, táhni, primitive :)))
  • Je to mrcha, která zajela člověka a nemá žádné svědomí. Však se jí to vrátí. Namyšlená slovenská fiflena.
    • Uř aby se voda uvařila. *16*
  • hybaj do rici ty namyšlená cici a ten koko-tík chraplavý od bratislavy
  • Mě to je celkem u pr...e s kým tráví vánoce nějaká slovenská zpěvačka. Nota bene když ani neví, který den jsou vánoční svátky
    • Mně je to u pr.... Ať jde k čertu. Měla by se denně zpovídat z toho, jak zabila člověka.
      • Je to slovenská krá..
        • ... ty jsi český vů....
    • ... jsi chudák, ale pro ty jsou Vánoce také :)))
  • Já bych jí věnoval na zeď portrét dědy, kterého zajela autem.
    • 100%
  • ..je mě šumák co kde proč a s kým, a jak Vám....asi taky !!!!!!!... *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • ... starej se jenom o sebe, tondo :)))
      • *1* *1* *1* *1* *1* korektore...............
      • vem si tu p í č u domú a nech se s ní vyfotit *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit