Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S Nedědem jsem byl v příjmači nucené vojenské služby v době totality a Nedvěd měl štěstí že po příjmači odešl do civilu měl doktora co mu vypsal modrů knížku,ale nikdy sem nevěděl zda Nedvěd z Mělníka měl něco společného s hudebníkem,Čechy sem nepoznal zavřený v kasárnách sme nikde nemohli chodit ,až poroce jako mazáci jednou sem byl na vystoupení s hudební skupiny ,které bylo zakončeno vypnutím elektřiny a ozbrojenými složkami totalitní moci
    Dnešní mládež by potřebovala povinou vojenskou službu,bez mobilů,bez internetů a být zavřeni v kasárnách komandovani lampasáky a ne vysedávat u Comjutrů a vytvářet brakové odpad s hudebními zvratky.
  • Jistě se zúčastnila té Slovenské okupace Sázavi východňáry aj cestovatelka Lenka,hlavně mně přivez med od strýca z Plzně,ten je ze zóny osvobozené američany a chutná lépe než v zoně osvobozené Slovenskými revolučními gardami co zabrali Sudetoněmecký majetek na mOravě a dranocovali na festival by jsem nešel nemám rád Slováky ani Slovenky co sa rozlezajů na MOravě a v Čechách .
    Až budte hrát cimbálovku z Vrbětic tak to je lepší než komediant šmajda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit