Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přeji mu štěstí a hlavně zdraví. Má krásné písničky, především ty starší. :)
  • Hodně sil a brzké uzdravení. I když ho nemusím ale jeho písničky ráda poslouchám.
  • Karla Gotta nemusím slyšet, uznávám, že hlas měl. Ale...
    Přeji uzdravení!
  • ...myslím si, že už dokňochtal...nevím jak dlouho se pokoušel zpívat, ale je to stejný, jako kdyby vám dávali 45 let denně guláš!
    • Navrch huj ve spod fuj? Nejsem jeho faninka,ale nekydam špínu na nemocného člověka. Závist je holt závist.
    • Pitomče!
  • Čemu sse všichni diví, že má Karel Gott problém ze srdcem. Ve věku 76let neni jediný, je prostě sterý. Nikdo nevidrží věčně.
    • Ano každý dělá chyby, ale pokud si občan české republiky měl bys znát základy českého jazyka tudíž pravopis..styď se
      • Jsme občané ČR.ale kam se pohnu tak slyším vietnamce, rusaky a další havěť. Takže už zapomínáme na nějaký pravopis, protože nevíme jak dlouho ještě budeme používat naší krásnou řeč. Tady se nejedná o pravopis ale o zdraví pana Gotta,jestli k tomu nemáte komentář tak se neozivejte!!!
    • ...neviiiiiidrží s měkkým i může napsat jen analfabet z Ruska !
    • On VYDRŽÍ...........hlavně nekecat a naučit se správně češtinu *4*
      • Polib my šos,hlavně Ty jsi nikdy neudělala chybu,
  • Jsem dáma v letech,je mi 70.Písničky Karla Gotta mne provázely celým mým životem.Jeho KRÁSNÝ HLAS a krásné písničky rozdávali radost nejen u nás ale i v zahraničí.Proto vím, že zpráva o jeho hospitalizaci zarmoutí všechny jeho příznivce.Přeji panu Gottovi brzské uzdravení aby si ještě dlouho užíval radostí života se svými dcerami a manželkou.
    Krásné je žít....
  • to máme neplnění smlouvy.....
  • to máme neplnění smlouvy..... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit