Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://24.media.tumblr.com/tumblr_mab0uchFuS1rdanwwo1_500.gif
  • Jo vpohode mas svuj nazor ale mam jednu otazku koho kopirujou podle me sou dost originalni a to ze se prihlasili do x-faktoru a vyhrali tak to se mohlo stat komukoli pak byste mohli terorizovat je hater reknu vam jedno nic sprostyho podleme vas nekdo sikanuje a vy si to vybyjite na nic pod maskou na internetu.
  • Lidi :D Sem Hater jo a sem na to hrdej, ale vy fanynky se chováte a myslíte jak kdyby vám nebylo ještě ani dvanáct (a to je pravda) :D Zpívat to neumí, texty maj na ho*** a jenom kopírujou dobrý a slavný kapely... sou to jen ubohý kopírky nic víc :D
    P.s. Až budete psát, že jim závidím, že sem nic nedokázal, tak mi polibte pr***. Nemusím bejt slavnej abych něco dokázal ;) Sláva není důkaz toho že někdo něco dokázal :D Já sem trochu známej, u některých lidí který pořádně ani neznám, ale neříkám že jsem něco dokázal ;) Jenom sem byl v té správné společnosti, a oni... šli do nějaký soutěže a hned z nich maj bejt celebrity? Jako sorry...
    • Co si tím jako dokazuješ??? Nic ti neudělali!!! *16* Texty mají úžasné a jak by ti asi bylo kdyby jsi se snažil zpívat a k tomu ti začali hořet vlasy?? A potom by tu někdo napsal(jako ty) že jsou pí****vé??? Ty jsi fakt nějaký píčus/píča co si jen myslí jak je dobrej/dobrá *10* *12*
    • Hahaha si trapnej ubožák:D prej si slavnej.. ale NIC SI NEDIKÁZAL tak drž hubu jeah?! Louis řekl...ať si nás haters pomlouvaji...ale budou pomlouvat našs fanynky..tak si mě nepřejte vidět rozzuřenýho...my jim naoplatku slibily♥pomlouvejte si nas...ale je nechte byt nebo vam rozbijem držky-,- ! :)*
  • Chudacek a ti co pro ti nim neco maj tak vam rikam tohle nezarlete debilove
  • Je vážně smutné, jak si dnes všichni přejí navzájem smrt a je mi z takových lidí na blití. Lidé by se měli nad sebou zamyslet. Chci jenom upozornit na to, jak je zbytečné zabývat se nad takovými to hloupostmi. Naopak je docela fajn nemít problémy. Snad to lidé jednou pochopí.
  • A kde je ako ten oheň ???
  • kez skoda ze nehorel celej swatej vone direkton ooooooooooooooooooooooooooo todeda byla skoda uplna skoda hahahhahahahahahahacha dodedenjiolpiggg *1* *2* *15* *15* *15* *15* *3* *14* *5* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Nevim co si a kdo si ale asi si pěknej blb *16* Ať si hater jakej chceš Harry by si určitě tohle nezasloužil *10* I kdybych ho nenáviděla sebevíc tak bych mu to nepřála takže se sklidni *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • skoda ze neuhoris ty sam ty vylizany pako nikoho ty tvy ubohy keci nezajimaj kdyz se ti nelibi *14* tak se koukej na nakyho podobnyho idiota jako si ty OK !!!!!!!!!!
    • L.a.s.k.a
      No coment
  • Pro l.a.s.k.a
    Slyselas o lidskych pravech a svobod? Pak by vedela ze vsichni mame pravo na nazor... Takze kdyz reknu ze jsi pokrytecka nemuzes mi nic udelat.
    *15* *5* *15*
    • L.a.s.k.a
      Za 1.Říkej si co chceš....za 2.taky ti nic nechci udělat,tak se uklidni..."klid".. *3* *6*
  • Já myslím ,že to přehání.(možná přišel jen o pár vlasů).A taky jsem myslela ,že sem dájí video s tím ohněm.A to 1D mám ráda.Takže... *7*
  • NO Hlavně tam dali starý video a to vystoupení s MSG!!!! *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit