Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přijde mi naprosto absurdní, jak někteří křivdíte Nikky. Já ji osobně neznám a myslím, že vy taky ne, ale proto ji nemusíte pořád nadávat. Když byl Ian s Ninou, tak jsem jim hodně fandila a bylo mi líto, že se rozešli, ale upřímně... život jde dál. Většina lidí má názory podle toho, co četli v časopisech a viděli v televizi. Panebože, vždyť to jsou jen bulváry a chtějí, aby si lidi mysleli to, co napíšou. Ať je to stupidní nebo ne, lidi tomu věří. Já si můj názor schrnula z toho, jak na mě Nikky, Ian i Nina působí a také třeba, když mluví na tiskové konferenci či natáči soukromá videa, nebo mluví k fanouškům. Někomu se více líbil pár Nina a Ian a někomu Nikky a Ian... Rozhodnutí je jen na nich. Tohle není nic proti nikomu, jen jsem tímhle komentářem chtěla říct těm lidem, co se naváželi do jejich vztahu, že to je jejich věc. Já mám Iana ráda, je to můj oblíbený herec a taky budu ráda, když bude šťastný. Jestli máte Iana rádi taky a jste jeho fanoušky, tak mu to taky přejete bez ohledu s kým bude chtít být. Můžete souhlasit nebo mi můžete nadávat taky, ale já si z toho hlavu dělat nebudu, protože by to bylo naprosto k ničemu. Jen můj názor. *3*
  • je to ianova volba jestli je s niki stastny tak ja to jen podporuji ale nechtela bych aby se to v tak krasnem vstahu zhroutilo a aby byli kvuli tomu nestastni!!!!!!!
    je mi jedno s kym je hlavne ze je statny *14* *14* *14*
  • Já si myslím, že mu to více sluší s Ninou než s Nikki.
    Já mám rači pár Nina a Ian.
    Podle mě se k sobě více hodí.
    Myslete si co chcete, ale já si to myslím takhle.
    Je to Ianova věc, ale říkám, jenom, že se k sobě hodí jenom s Ninou.
    *3* *3*
  • Já jsem ráda že se rozhodli vzít protože mám oba ráda ale nechápu proč se v tom tak všichni vrtáte. Copak není důležitý ze se mají rádi?
  • Bejbina1
    Hele lidi je celkem v vtipný jak se tu všichni hádáte o tom jestli se Nikii k Ianovi hodí nebo nehodí já mě se taky víc hodila k Ianovi Nina než Nikii ale to je jedno ne on si stejně udělá co chce ne? Každému se nemusí tenhle pár líbit ale konec konců jim je to úplně jedno jestli se vám s ním líbila víc Nina nebo souhlasíte s Nikii je to jeho volba kdyby chtěl Neens Dee tak s ní je ale tohle že je Nkikii že říkate že je Nikii pijavice jeho názor nezmění;) Jo a taky se mi nelíbí názor emma.sashet kdyby Ian četl tyhle komentáře tak jestli Nikii opravdu miluje tak nad nimi mávne rukou protože hejteri určitě počítal takže tu nemusíš psát co by si asi tak říkal že má špatný fanoušky podle mě je mu to uplně jedno tak klídek :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • me se víc líbyl s ninou než s nikky ale je to jeho vec ale moje prání je mit ninu s nim spolu dokonce jsem cetla ze mu to s ninou zase jiskří *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • muzu se zeptat kde sto četla?
  • emma.sashet
    Vy ste nádhery teda- nemáte nic lepšího na práci než řešit to že se k ní nehodí, hodí se k n líp než ke kterékoliv z Vás pokud vím Nina byla ta co to ukončila. A vy se radši starejte o svoje problémy než řešit takového člověka. Ian je velmi vzácný druh člověka, který chrání životní prostředí a ohrožené druhy zvířat, pořáda akce a chritativní večírky. A ani jedna z nás mu nesahá ani po paty. Dokázal toho za svých 36 let života víc než by která koliv z Vás dokázala za celý svůj život. Tak ho nechte být. Představ te si že by si to přečetl, myslíte si že by byl na Vás hrdej jaké má fanoušky? Myslím že by byl dost sklamaný. Tak radši řeště svoje spolužačky nebo učitelky a nechte na pokoji dvě tak ÚŽASNÉ OSOBNOSTI jako je IAN SOMERHALDER a NIKKI REED
    • Souhlasím, ale tady se spíše hazejí urážky na Nikki, než Iana. Nechápu proč, jen proto, že se jim líbil s Ninou? Je veřejně známý fakt, že Nina vzala kramle, protože si chce ještě užívat a nebyla to Nikki, kdo začal Iana balit, to už se taky provalilo. Proboha, je mu 36 let, myslím že už má věk na to se usadit a ne si užívat s kolegyněmi. Ian vypada jako ten typ, co chce štastný rodinný život a Nikki je přesně ten typ, co mu ho dá, tak proč mu nepřát štěstí s jeho vyvolenou?

      Pokud vím, tak Ian už na ty negativní projevy reagoval, řekl, že Nikki je úžasná a že je škoda, že to někteří nechápou. Ale on to má v hlavě v pořádku, takže to neřeší.
  • Opravdu se dívím, že někdo může nenávidět a urážět osobu, kterou nezná. Vy jste fanoušci Ïana Somerhaldera? Tín že urážíte jeho nastávající a chcete ho dohromady s holkou, kterou dávno nechce?

    Že některé hamba nefackuje... Sám Ian řekl, že je Nikki úžasná žena a ty fanatické plky to nezmění.
    • emma.sashet
      Přesně tak taky to nechápu, máš pravdu
  • *je to Ianova věc
  • Podle nás je Nikki hroznná s*ině! Jako obrat svojí BFF o kluka?! To od ní bylo vážně hnusný... málokterá kámoška by svojí BFF přebrala kluka... :( ale je Ianova věc...
    • Nina a Nikki nikdy nebyly BFF a těžko jí ho mohla přebrat, když v dobu, kdy si Ian začal s Nikki, už dávno s Ninou nechodil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit