Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak toto úplne pos*ali!Som viac než naštvaná a myslím,že nie som jediná.Tá Dakota sa absolútne nehodí na verziu Anastasie Steelovej!Má byť úplne iná,možno niečo ako Alexis Bledel-tá by sa tam rozhodne hodila viac.A čo sa týka toho Charlieho Hunnama-mal Christian Grey blond mastné vlasy?A vlastne celkovo sa tam nehodí,má z neho predsa sršať ten sex-appeal a zvrhlosť!Nie toto ... To už tam nemohli dať toho Iana Somerhaldera alebo Matta Bomera.Ach do čerta aj s nimi!Tak som sa tešila na ten film a teraz? *16* *16* *16* *16*
  • Tak prosím tohle je hodně špatné. Každý, kdo knihu četl si tyhle dva nedokáže představit pod jmény Christian a Anastasie. Ana má hnědé vlasy a má vypadat totálně jinak a z Christiána má na první pohled sršit dokonalost charizma a neodolatelnost, né že z tohohle to nevyzařuje vůbec ale ani nemá fyzické proporce jako on. Zkrátka na roli Christiana měl být Matt Bomer! S těmihle herci to bude propadák...
  • Měl to být Ian somerholder!!! Tenhle se spíš hodí do roli anděla, než ďáblíka :(
    • stormgirl
      Já nevím, co proti němu všichni mají, já ho mám strašně ráda! A podle mě dokáže zahrát jak anděla, tak ďáblíka, takže o to, že on na tom bude to špatný, strach nemám!! :DD
      Spíš se bojím, že ten film bude naprostá katastrofa, a vůbec... já tu knihu nesnáším!!! :P
  • nechápu,jak do role Christiana mohli dát někoho takovýho,z toho člověka nevyzařuje žádná dokonalost sama jak to má být,myslím si že Matt Bomer i přesto,že je ve skutečnosti gay se pro tuto roli hodil mnohem víc,i kdyby tam měli dát Roberta Pattinsona byla bych nejen spokojená,co se týče výběru herečky taky mi nepřijde totožná s Anastazii.no myslím že udělali pěknou chybu a z úžasný knihy bude filmový propadák *9*
  • Tess112
    náhodou.. vždyť neni zas tak ošklivej.. nebo spíš taky jak kde no.. koukala sem na jeho fotky a na jednej vypadá jako Brad Pitt.. :))
  • Neeeeeee!!!! To jako fakt... USA jsou plný sexy herců a oni vyberou jeho???
  • Tak to teda je šlápnutí vedle. Ten příběh mohl zachránit jedině super sexy představitel Christiana. To bude totální propadák. *11*
  • Nečekala bych, že to řeknu, ale výběr herců je ještě horší než samotná trilogie :)
  • Tak aspoň, že tam nehraje Kristen.
    • stormgirl
      To je fakt! :D
  • stormgirl
    Safra, můj oblíbenej Charlie! :( Ten film bude určitě hrůza - stoprocentně ještě horší než kniha, a to už je co říct. Vážně se na to netěším! :(( Škoda ho!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit