Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je vtipné,že když se nějakej blb vyfotí s Ferrari nebo s Jachtou,tak to nikoho nezajímá,jen to udělá Justin,je z něj namyšlenej spratek co se tváří majetnicky???Ukažte mi někdo majetnickej FACE:DDD
    Lidi co je to za logiku:O:D
    Navíc pochybuju,že má za potřebí si přivlastňovat cizí loď...myslím,že se mu jen líbil nápis,protože je totožný s názvem jeho dokumentu...
    • Placááák :D myslím že Justinovo konto práská ve švech a dokozuje to i jeho 6 aut :D takže kdyby si chtěl koupit nějakej takovejhle bourák tak si myslím že si koupí dva+ tu jachtu jen tak ze zábavy ;) zbytek jde na charitu debííííílci :D
  • Justin Bieber - "právě v bobru" :-D (přeloženo dle simultánní překladatelky z pořadu nastojáka :-D)nepatří mezi mé oblíbené "serebrity". Otázku bych položil redakci tohoto článku, nechť mi prosím přesně popíší stav obličeje" tvářit se majetnicky". Mohu Vám pak poslat grafické znázornění stavu části těla, které vyjadřuje " ....." chytrému netřeba napovídat
    • Tvari se stejne majetnicky jako se redakce tohohle internetoveho platku tvari jako novinari *1*
  • flakace neznam a vubec me to tedy nemrzi. Jeho jepici kariera stejne nestoji za pohled. jen pro ilustraci . Jsem obycejny clovek . Ve stredu jsem byl nahodou v Mnichove ve firme BMW na Olympia park. Tam maji vystavene take Rolls Royce , cena cca 600000 euro. V tom jejich prodejnim centru tam. Jedna pritomna uprosila dohlizejiciho pracovnika aby ji tam nechal sednout a nechala se vyfotit. Kdyz ten pan videl ze jsme tak nejak slusni lide , dovolil to i ostatnim. Takze kam se tenhle chcipacek hrabe s jeho foteckama.
  • Zase si to musíte překrucovat podle svého,že?
    No tak se vyfotil u jachty kde je napsaný never say never! Já kdybych ji viděla tak se sní taky 100% vyfotím!
    A proč by se nemohl vyfotit v autě svého kamaráda?Napsal tam and moje nové auto?!
    Nedělejte z něho zase arogantního,sobecký spratka!Navážejte se už konečně do někoho jiného! *1*
    • Já jsem se kdysi vyfotil "s" obrovskou lodí v přístavu. Nikdo mi na to neskočil. *3*
      Mimochodem, kdo to má být ten Justýn Bíbr?
      • Tak ty si asi dobrej deb*l když neznáš Justina Biebera :D jestli ho neposloucháš tak si musel určitě slyšet závistivé kecy svých kamarádů :D Upss nebo si loser bez přátel *6* asi proto si neslyšel o Justinovi ;)
  • Ziall
    jejdamane tak se u toho jenom vyfotil, no a co má bejt... -_- *7*
  • Aha, a můžete prosím ukázat, kde Justin prohlásil, že je již zmíněná jachta jeho?
    V tomto magazínu jsou články založeny jen na nepodložených a většinou zcela vymyšlených informacích.
    Jste jen banda špinilů.
    • Ziall
      přesně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit