Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On je hodnej. Na to cim si prochazi. :/Text Vašeho příspěvku
  • Bylo od něj milé, že ho dal fanynce, ale proč ho proboha nedal příbuzným, nebo známým?
  • Mně osobně se Justin Bieber líbí jak vizuálně, taki jak zpívá. A byl hodný, že dal svého milovaného křečka fanynce a nedal ho měkam do pole :-). A že jsi ho neslyšel ma F1 je tím, že Justin je moderní.
    I AM BELIEBER
  • justin je tak krasnej jaho miluju moc moc moc jednou snim budu chodit to prisaham !!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Ty si PROBER!!! *15*
  • To bude placu ked ten skrecok zdochne :D *2* *15* *2*
  • Justýn Bíbr? To má být zpěvák? Na F1 jsem ho ještě neslyšel, tak to asi nic žhavého nebude.
    • F1:-DDDD vrat se do hrobu! blbečku kdo to posloucha
  • Tak hele, nezapomeň, že tohle není žádná úmrtní tabule, ale osobnosti, kde je jsou aktuální články o celebritách! Jo, lidi umíraj každej den. A co s tím? Stejně to nezastavíš, jo je mi to taky líto, ale nikdy si neslyšel/la to, že je zbytečné litovat mrtvé? Lituj ty co jsou živí! Já teda nejsem nějaká Bieberova fanynka, ale myslím, že je milé, že dal jedné fanynce svoji chlupatou ratolest... Tak si jdi ty tvoje výlevy psát někam jinam..
    A ještě malá drobnost: zvíře se s měkkym!
  • To jsou pekny hrabacky,to nemate nic jineho nez sem psat,nejakyho pubertaka co daruje zvyre.....lidi umiraj,a myslite ze nejakyho bejby bibra to zajima a kdo to vlastne je..... *16*
    • Než začneš psát komentáře, ujisti se, že umíš aspoň částečně česky... Ty zvýře... *1*
      Děkuju...
    • Hlavně že to zajima tebe. Myslis si ze jsi zajimavy? Ne, jsi spis trapny.
      I AM BELIBER

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit