Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc hezký.Karel Roden excelentní.
  • Opravdu moc hezké dílo! Díky paní režisérce, panu Saudkovi a hlavně panu Rodenovi.Klobouk dolů!
  • Karel Roden prostě exeluje..úžasný herecký výkon.Včera jsem viděla ten film na Čt1.Moc se mi to líbilo.
  • Včera jsem viděla film Fotograf...nádherný, dokonalý, výkon p.Rodena excelentní. Děkuji za silný zážitek. Jsem moc ráda, že byl natočen a národ se zorientoval v některých životních situacích p. Saudka. Přeji mu v životě hodně štěstí a radosti. Dodávám : všem se vše vrací.
    • Taky jsem viděl. Taky se mi líbil.
  • Po delší době mohu říci, že jsem viděla pěkný film, byla jsem z filmu doslova unešená Všichni byli úžasní.
  • Film jsem včera zhlédla, je exeletní, úžasný,nádherný výkon p. Rodena je velmi opravdový, Libuše taky velmi věrohodně zahrána. děkuji za film p.Pavláskové a všech zúčastněných.
  • Úžasný film pro toho kdo má rád Saudka.Roden nemá chybu.
  • Film se mi líbil, zaujal mně příběh a hlavně Karel Roden to zahrál výtečně, *3*
    • Film je opravdu skvělý, po mnoha letech výborný český film. Naprosto nechápu zaujatou a jednostranně pojatou recenzi pana Gregora a jeho 20%, protože film bohužel naprosto otevřeně, ale velice korektně si myslím, ukázal, že jsou prostě mezi námi lidé dobří a lidé špatní a to platí i o něžném pohlaví;-) Herecké výkony všech výtečné, gratuluji paní Pavláskové a celému týmu k vynikající práci!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit