Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I love Katy Perry;-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-) tomorrow
  • I think that Katy Perry is a great singer and I like her songs.I was on her concert and it was fantastic.I realy hope I get on her concert again *4*
  • Katy je fakt super! Nemyslím že by sa s tým deckom mala nejako ponáhľať. Moja kamarátka mala keď mala 3 roky jej mama mala 41 rokov. *4* *3* *5*
  • KATY MA MOC DOBRÉ SRDCE *3* *4* *4* JÁ MÁM MOC RÁDA KATY PERRY *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Katy Perry má dobré srdce. Jen bych si s potomkem pospíšila..... Když jí bude 40, její holce nebo klukovi bude 10! To je trochu přehnané. Nic ve zlém, Sofie Anna Domča štengrová, ale ti ji máš jistě taky ráda tak si tdy taky. *3* *6* *7*
  • Katy má na to, najít si toho pravého.
    Myslím že stejně jako je katy Dobrá zpěvačka tak bude i Dobrá matka.
  • Jo, je!!!nevím proč to sem píšete. Když jí nemáte rádi proč jste klikli na tenhle odkaz?!
  • možná jo, ale když nenajde toho pravýho tak umělý oplodnění by šlo
    • Taky si to mysím.Lepší je mít kluka-manžele, ale když to jinak nejde...Jo a k tomu jménu je pravý! není to přezdívka nebo tak něco *1*
  • mam katy perry ráda ale ze prestane na 5 let hrat to mne vydesilo podle mne by si mnela najit toho praveho *3*
    • přesně tak všechno má svůj čas ono to jednou příjde
  • neumí pýchat a eště se s tím chlubí *2* *1* *15*
    frigidní baby jsou citově chladný i k dětem - příroda to takhle zařídila,aby je něměly; ale na druhou stranu kdyby měla haranta ze zkumavky, 5 let by nestrašila na jevišti (i když o ní slyším poprvé) musí to bejt běs a hrůza
    • Tomu nerozumím
    • drž hubu!!!!!!!!!!!!!! *16* Ty o ní nevíš nic!jak si sám napsl a ještě jí budeš urážet?! Když jí neznáš tak mlč.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit