Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A důkazem toho je Justin Bieber :-D :-D
  • Až na to že Pink,Boyonce atd jsou proti Bon Jovi uplný sračky,který mají úspěch jen u puberťáků a těch je nejvíc
  • až na to že jste zapomněli na ten fakt.. že Bon Jovi ke svému výdělku potřeboval dvakrát více koncertů než třeba taková Pink :)
    • Až na to, že když se dneska někoho z kategorie svého věku zeptám, co nebo kdo je Bon Jovi, jak si myslíš, že mi odpoví? :)
    • A to snižuje hodnotu peněz? Jak komické...hned jsem ve Vás poznal ublíženého fanouška Pink *7*
      • *1* *1* *1* *1* *1* *1* až na drobný detail že já nejsem vůbec fanouškem Pink .. *3*
        • To Vás bohužel neomlouvá , článek totiž pojednává o výdělku interpretů a ne o počtu koncertů . Jen díky tomu , že neumíte pochopit čtené , mohlo dojít k Vašemu , tak trapnému omylu . Ale nezoufejte , začněte poslouchat někoho jiného a hlavně pracujte na sobě - snad se výsledek dostaví . Že nejste fanoušek Pink Vás nepardonuje . . .
          • :)) úsměvné jak zde člověk nemůže vyjádřit svůj názor, aniž by byl odsuzován :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit